بهترین روغن ارگان برای موهای خشک وآسیب دیده

Sabzresan
2 min readJan 29, 2024

این روغن‌ها سرشار از اسیدهای چرب و ویتامین‌ها هستند که به ترمیم و تقویت مو کمک می‌کنند و آن را نرم، صاف و سالم می‌کنند.

اگر به زمانی که روغن های مو برای اولین بار وارد صحنه آرایش مو شدند فکر کنید، احتمالاً روغن آرگان را به عنوان یک کلاسیک فوری که دنیای زیبایی را طوفانی کرد به یاد خواهید آورد. اما روغن آرگان چیست و آیا روغن آرگان برای موهای شما مفید است؟ در این راهنمای مفید، ما این ماده اصلی زیبایی را ابهام زدایی می کنیم، توضیح می دهیم که چگونه روغن آرگان برای مو مفید است و به شما نحوه استفاده از روغن آرگان برای مو را نشان می دهیم.

آیا روغن آرگان برای موهای شما مفید است؟
روغن آرگان چیست و برای چه چیزی مفید است؟ | عاشق زیبایی و سیاره
از موها در برابر آسیب محافظت می کند

روغن آرگان یک راه عالی برای مبارزه با این است. به لطف خواص آنتی اکسیدانی غنی، روغن آرگان به خنثی کردن آسیب مو و همچنین تامین رطوبت مورد نیاز برای کمک به جلوگیری از آسیب، شکافتن و شکستگی در آینده کمک می کند.

چه کسانی نباید از روغن آرگان برای مو استفاده کنند؟
استفاده از روغن آرگان روی موها و پوست سر شما مضرات بسیار کمی دارد. Engelman فقط در صورت داشتن حساسیت به آجیل درختی برای جلوگیری از تحریک، از استفاده از آن هشدار می دهد. Fitzsimons اضافه می کند که استفاده بیش از حد از روغن آرگان می تواند موها را چرب به نظر برساند، اما فقط باید بدانید که چگونه از آن به درستی استفاده کنید تا از این امر جلوگیری کنید.

کدام روغن برای موهای خشک و آسیب دیده بهتر است؟
روغن های مو: بهترین روغن ها برای موهای خشک، شوره سر و موهای سالم …
روغن نارگیل

به عنوان یک محافظ حرارت عمل می کند، موهای آسیب دیده و شکستگی را ترمیم می کند، به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند و همچنین به رشد مو کمک می کند. به دلیل خاصیت حفظ رطوبت، روغن نارگیل به جای تبخیر شدن در داخل مو می ماند و آن را به یکی از موثرترین درمان های مو تبدیل می کند.

بهترین روغن موی طبیعی برای موهای خشک چیست؟
روغن های موی خشک: کدام یک از آنها ثابت شده است؟
روغن کرچک دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد میکروبی و ضد التهابی است که ممکن است به از بین بردن شوره سر کمک کند. روغن جوجوبا ممکن است بسیار مرطوب کننده باشد زیرا حاوی ویتامین های A، B، C و E و مواد معدنی مانند روی و مس است. روغن ماکادمیا همچنین سرشار از اسیدهای چرب و ویتامین است و می تواند موهایی صاف و براق داشته باشد.

منبع: روغن آرگان مو سیوند 45 میلی لیتر

--

--