Все для фронту, все для перемоги!

20 березня 2022, Олег Бондаренко — сьогодні відбулася зустріч керівництва НЕЦУ (в обмеженому складі, з об’єктивних причин), де були обговорені найближчі кроки з активізації нашої спільної діяльності в нових умовах війни московії проти України.

Фото із сайту НЕЦУ

Руслан Гаврилюк, голова ГО Національний екологічний центр України (НЕЦУ), після 10-денного перебування в окупації окупації нещодавно повернувся до Києва. Сьогодні він проїжджав повз нашої позиції, тому нам вдалося зустрітися. Ми обговорили поточну ситуацію, стан деяких з наших колег, інші питання.

Просто підведу короткий підсумок нашої розмови в якості завдань самим собі:

  1. Продовжуємо підтримувати одне одного інформаційно. У цьому контексті мали розмову з Дмитром Івановим — підключаємо його до Телеграм Групи “NECU Weekly”. Його участь важлива для підтримки належного рівня комунікації в нашій спільноті.
  2. Нам потрібно провести дискусію всередині нашої спільноти на предмет того, чи хочемо і можемо ми (ГО НЕЦУ) на час навали швидко трансформуватись на волонтерську благодійну організацію (або щось подібне), що використовуватиме свій людський потенціал, свої міжнародні зв’язки (включно з особистими та іншими зв’язками), а також власну юридичну особу для надання допомоги ЗСУ, ТРО, цивільному населенню, країні. Якщо доходимо думки “так”, то вирішуємо що нам для цього потрібно.

    ПРОШУ КОЖНОГО АКТИВНО ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ! Також цей заклик стосується будь-кого, хто читає ці рядки — звертатись до Руслана Гаврилюка або Олега Бондаренка.
  3. Ми вирішили активізувати у якості авторів нещодавно створений на платформі Medium журнал “Нотатки Війни” англійською та українською. На сьогодні Олег Бондаренко — головний редактор і консультант журналу, далі редколегія формуватиметься на основі внутрішнього консенсусу учасників-авторів. Цей веб-ресурс важливий для донесення нашої української позиції як на зовні так і всередині країни.

    ЗАПРОШУЮ КОЖНОГО ЧЛЕНА НАШОЇ СПІЛЬНОТИ АКТИВНО ПІДКЛЮЧИТИСЯ ЯК АВТОРА! Також це запрошення стосується будь-кого, хто читає ці рядки — звертатись до Руслана Гаврилюка або Олега Бондаренка.

Англійська версія

--

--

Це нотатки мої і моїх друзів про московсько-українську війну, які я веду зі свого мобільного телефону на блокпосту, перебуваючи на службі в складі територіальної оборони біля свого будинку в Києві.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Olegh Bondarenko

Olegh Bondarenko

Researcher, DSc, expert in Radiation Protection, Ecology, Air Quality Monitoring, Project Management, Data Science and other — orcid.org/0000-0001-8214-4654