Hledáme machra přes výkonnostní reklamu, kterému dáme volnost

Jsme agentura 2FRESH, děláme weby a kampaně pro naše klienty. Ale taky máme dva vlastní startupy — Costlocker a Atoto. Hlavně na těch by se odehrávala velká část tvé práce.

Jestli jsi zkušený nebo zkušená přes výkonnostní reklamu, troufneš si na práci bez šéfa, organizaci vlastního času a naprostou volnost, tak si budeme rozumět.

U nás nenajdeš žádný napjatý deadlajny, rozkazy z centrály, který se musí udělat hned, ani spousty hodin přesčasů. Čekají na tebe kampaně nejen pro česko-slovensko, ale v případě Costlockeru budeš cílit i na zahraniční trhy.

Když budeš makat a bude na tebe spoleh, je jen na tobě, jak si to zorganizuješ. Klidně můžeš makat v noci a z domova. Homeoffice u nás není problém. Je jen na tobě, jak a kde podáš ten nejlepší výkon.

U nás budeš mít možnost mluvit přímo s těmi, kteří na samotném produktu a kampaních pracují. A oni si tě rádi vyslechnou a budou respektovat tvůj názor. Díky tomu budeš mít možnost změnit něco i na samotném produktu a jeho komunikaci. A na změnu nebudeš čekat týdny, jak to bývá v korporátech.

Navíc budeš mít k ruce webového analytika, abys věděl, jak dobře tvoje kampaně fungují a co je potřeba změnit nebo vymyslet úplně jinak.

Hledáme zkrátka machra, který je tak zkušený, že ho volnost nepřekvapí a dokáže s ní pracovat.

Jestli se v tom vidíš, napiš na: kamil@2fresh.cz

Pěkný kancly jako bonus

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.2fresh.cz <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.