Přidej se k nám do UX týmu!

Teď je nás v 2FRESH šest UXáků. Dva z nás se rozhodli, že se v následujícím půl roce vydají vstříc novým životním výzvám a proto k nám sháníme nového parťáka nebo partačku.

Dopis pro tebe

Stává se, že některé pracovní nabídky nechávají velký prostor pro fantazii a mohou skončit nenaplněnými očekáváními. Chceme ti poskytnout dostatek informací, aby sis dokázal(a) lépe představit, jaké to může být s námi pracovat.

Proto jsme pro tebe připravili následující dopis, který shrnuje, za co bychom ti chtěli poděkovat po prvním roce u nás. Věříme, že ti to pomůže zvážit, jestli by se ti u nás líbilo.

Pokud si po přečtení řekneš: “Jo, tak tohle na mě přesně sedí!” napiš Milanovi na jobs@2fresh.cz.


Přejeme si, abychom v našem týmu měli alespoň jednu kolegyni UXačku. Tak jsme se rozhodli dopis napsat v ženském rodě. Ale není to podmínkou, bereme i kolegy!

Jak už to u nás chodí, chceme ti poděkovat za první rok, který jsi s námi v 2FRESH strávila.

Byla velká výhoda, že na začátku spolupráce jsi za sebou už měla pár let zkušeností. Díky tomu ti trvalo jen chvilku, než jsi se zapojila do realizace prvního většího projektu jako leading designer.

Líbilo se nám, jak se ti na projektech podařilo zapojit tým klienta i jeho zákazníky. Navíc tvůj postup stavěl na předem domluvených cílech. Určitě na to měly vliv tvoje zkušenosti s vedením workshopů, realizací hloubkových rozhovorů, návrhem digitálních prototypů a testováním s uživateli.

K úspěchu projektů, na kterých jsi dělala, zřejmě přispěly taky zkušenosti s webovou analytikou. Oceňujeme, že umíš navrhnout, jaké metriky dává smysl sledovat, nastavit měření v Google Analytics a Tag manageru, získaná data vysvětlit klientovi a použít je k vylepšení produktu nebo služby.

Bylo příjemné poslouchat, s jakým nadšením jsi nám vyprávěla o párovém designování s ostatními UXáky a jak jsi jim na projektech pomáhala. Zároveň nás mile překvapilo, že jsi svoje postřehy sdílela v naší digitální “týmové paměti”. Na několika projektech to ostatním designérům pomohlo a vyhnuli se opakování stejných chyb.

Díky, že ses nenechala odradit věcmi, které nešly tak, jak jsme původně čekali. K tomu nejspíš přispěl tvůj otevřený přístup ke zpětné vazbě. Stejně tak jsme byli rádi, když jsi přišla s nápadem, jak něco udělat jinak a sama od sebe sis našla konkrétní příležitosti a dotáhla je do konce.

Udělalo nám radost, že i přes tvoje zkušenosti, jsi se nebála přijít za kýmkoliv z nás pro radu nebo pomoc a že jsi byla ochotná s námi všemi sdílet, co tě těší i trápí, ale třeba taky to, jaké knížky nebo články jsi četla nebo co nového ses naučila.

Díky a těšíme se, že tě to tu s námi bude bavit i další rok :-)

Tvůj 2FRESH UX tým


Jak fungujeme

Jestli jsi dočetl(a) až sem, mohlo by tě zajímat, jak se organizujeme. Jsme součástí agentury 2FRESH, ale fungujeme jako samostatná jednotka, která je zodpovědná sama za sebe. Nemáme žádné role ani manažerskou hierarchii. Víme, čeho chceme dosáhnout, víme o jaké zodpovědnosti se musíme postarat, aby to šlapalo a jednotlivé úkoly si mezi sebe rozdělujeme podle toho, kdo co umí nebo co koho baví. Část naší pracovní doby máme vyhrazenou na sdílení našich zkušeností, zlepšování našich postupů a taky na osobní rozvoj. Myslíme si, že prostředí našeho týmu nejvíc sedne někomu, kdo chce dělat řemeslně kvalitně odvedenou práci, chce se dál učit a chce být zodpovědný nejen za sebe, ale i za úspěch celého týmu.

Tak ještě jednou — jestli to na tebe sedí a chceš s náma pracovat, napiš Milanovi na jobs@2fresh.cz. A a tady najdeš pár dalších důvodů, proč by se ti u nás mohlo líbit.