365 Project, тиждень 37

Почали спати на нормально ліжку, вибралися в ресторан на смачні стейки. І у Дані нова іграшка, тепер спить і їсть з нею.

7 листопада, понеділок 2016

Ліжка встановили. Даня залюбки втік від нас в свої володіння, сам спить. Тільки часом перевертаю його коли стукається в стіну. Наловчиться скоро. Поки якось так.

тільки пізніше побачила, що панорама трохи полізла))

8 листопада, вівторок 2016

Їздили шукати строгач махнатій, нереально тяне. Будемо повертати її навики “послушания”. Знайшли ось такого собачого припона. Корисна штука, щоб брати на город чи природу собаку і вона не дала драпака. Наша спокійно втікла і бігала кругами б, ох пам’ятаю я її ці дурні вчинки. Строгача не купили, це гуманний магазин випав.


9 листопада, середа 2016

Єжевіка вже освоїлася, знає дорогу до найближчого парку в якому щодня гуляємо. І ось настав той день, коли ми доїхали до Dog park. Великий загороджений парк, де відпускаєш собак з поводка і вони ганяють. По периметру стоять смітники і бокси з пакетами для прибирання за своїми улюбленцями. Є стільці і стіл для господарів, дошка оголошень з різною рекламою і тазіки з водою. Махната була щаслива! От би і у нас там дома були такі парки, можливо колись….

Carmichael Park Off Leash Dog Park

10 листопада, четвер 2016

Спілкувалася з Льошою сьогодні і він переживав, як же Єжевіка без бубликів буде. Нам пощастило, що тут чимало магазинів з нашими продуктами. Чередуємо бублики з різних країн. Не пропаде.


11 листопада, п’ятниця 2016

В очікуванні білок. Як бачить їх то тільки ноги і мелькають, мої :) Поки жодна жива істота не постраждала.


12 листопада, субота 2016

Дані однієї собаки мало, вибрав собі Єжевіку меншу. Її можна постійно обіймати, лягати і таскати за собою не боячить, що вона вирве руку з рулеткою. Чергова любов :)


13 листопада, неділя 2016

Ми з Даньою тут були в ресторані всього раз і то в Лос Анджелесі. Просто йому нудно сидіти і зазвичай я бігаю з ним поки Женя їсть, а потім міняємося. Вирішили знову перевірити як воно буде. Ще й флаєр прийшов зі знижкою на стейки. Смачні і ніжні стейки були, персонал чудовий. Даня поводив себе достойно, наївся хліба з водою і все. Вечір був класним, от тільки споганив сівший з якого дива акумулятор в авто, але це вже інша історія…