365 Project, тиждень 47

Мали почати вихідний понеділок з чарівної прогулянки в парку всім разом, а провели в клініці. Перші Даніні шви і нові прививки. А ще чарівний музей.

16 січня, понеділок 2017

Занадто насичений понеділок. Даня впав і трохи розбив лоба. Поїхали в клініку, щоб оглянули на всяк випадок. Дві ранки, глубокі трохи. Змастили гелем спеціальним, щоб трішки затянулося і нажаль перші 3 шва :( Струсу немає, почувається нормально. Тільки треба зробити прививку від “столбняку”. Діти (і не тільки), слухайте мам, навіть якщо вони не біля вас. Бо у них чуйка на всі ваші можливі падіння. Бережіть себе.


17 січня, вівторок 2017

Поїхали шукати де нас приймуть без запису і де є вікно в клініках, щоб зробити прививку. Погодилися зробити в клініці, де працюють практично всі наші люди. Нас оформлюва медсестра з Дніпровської поліклінніки, і така: зараз розберемося і домовимося. Відчули себе як в наших поліклінніках трохи) Зробили швидко, цукерку за це Дані дали, ще й Американську карту прививок нам зробили, переписавши і вписавши нову. Добре, що я виписку взяла, хоч і не перекладали. Наші самі все переклали і зробили.

18 січня, середа 2017

У нас Даня часом як попугай, кольорового і по-більше! Купили такі кружельця. На смак дуже солодкі і приторні, як на мене. Тому ми граємося ними.


19 січня, четвер 2017

Вся стрічка на Facebook майорить в оголених тілах, які стоять в чергах на берегах річок, стрибають і забігають в холодну воду. Ми теж не відстали, тільки в калюжах стрибали. Це весело і класно :)


20 січня, п’ятниця 2017

Даня не дуже хотів іти спати, вирішили хитрістю загнати його в ліжку спати. Не допомогло, але хоч зупинився вітер в квартирі за ним.


21 січня, субота 2017

Суботу вирішили провести культурно. Давненько не були в музеях, час надолужувати. Дані більше сподобалися скульптури. Майже все обійшли. Чарівно і натхненно.

https://www.crockerart.org

22 січня, неділя 2017

Планували на виставку автомобілів їхати, але був дощ (знову і завжди). А виставка під відкритим небом проходила, тому дуріли дома. Я затіяла прибирання, а малеча творила.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Hanna Loktieva’s story.