365 Project, тиждень 51

День закоханих, та ще й знову змія та вилізла. І нове місто в нашому списку, казіно! (не джой казіно, хехе) і засніжена дорога, через яку потрібно було їхати з ланцюгами на колесах. Ось такий тиждень.

13 лютого, понеділок 2017

День закоханих наближається і змії вилазять погрітися. Цього разу зустріла подругу вже вдень.


14 лютого, вівторок 2017

Все пахне і цвіте, обійми, поцілунки та шалене кохання в повітрі. Мої хлопці привітали мене квітами та шоколадом. Даня вибирав цукерки, щоб і йому перепало)

мої вітальники)

15 лютого, середа 2017

Зранку мій синочок такий каже: пішов мить. Чую підставка почовгалася по підлозі, вода увімкнулася і посуд тарабанить. Миє посуд і все сам. Відразу відчуваю що ледача і не відразу помила посуд, але в туж мить і гордість з любов’ю, що росте така дитина.


16 лютого, четвер 2017

Даніна перша панорама.


17 лютого, п’ятниця 2017

Весна у нас вже грає на повну своїми фарбами. Квіти та дерева цвітуть, пахнуть. Дощі їх рясно підживлюють водою (вбільшость забагато вже). Але добре що все яскраве і сонце з-під дощових хмар часом виглядає.


18 лютого, субота 2017

Розбавили наш раціон тайською стравою. Рис на кокосовому молоці з манго. Було приємно відчути той приємний тропічний смак.


19 лютого, неділя 2017

Вибирали куди б це його поїхати, зупинилися на Ріно. Сподобалося місто, живе, яскраве і насичене. Мабуть ми скучили за таким, бо у нас здебільшого тиша і спокій. Чарівний навчально-пізнавальний музей, смачна їжа і казіно з автоматами. Виграли багато іграшок, і наситилися самою грою сповна. І ще ми вперше надягали ланцюги на колеса, бо дорогу замело. Дуже скоро буде відео (а можливо і не одне) про нашу неділю.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.