ICO TokenGo — блокчейн-платформа токенізаціі бізнесу

Актуальність і можливості технології блокчейн не зможуть залишити байдужим нікого. Аналітики вже давно довели вплив технології на ефективність технічних і бізнес процесів, можливість економії коштів і зниження ризиків.

Проблеми блокчейна і ICO проектів.

Можливості блокчейна досі повністю не розкриті. Технологія поки що містить ряд недоліків: кількість транзакцій в секунду, обмежена можливість масштабування, проблеми зі смарт-контрактами.

Минулий рік став справжнім бумом ICO проектів. Деякі з них збирали мільйони доларів всього за лічені години. Але на ринку як і раніше відсутні повноцінні інструменти для швидкої розробки та підготовки до ICO.

Токени, в своїй більшості, використовуються лише для залучення коштів. В майбутньому будь-який учасник екосистеми повинен мати можливість витрачати, обмінювати токени, купувати реальні товари і послуги в рамках однієї платформи.

Що пропонує ICO TokenGo?

Проект хоче вивести криптографічне співтовариство на новий рівень розвитку. Завдяки створенню платформи TokenGo, творці ідей і проектів отримають доступ до повноцінних інструментів для швидкої розробки та підготовки до ICO.

В кінцевому підсумку, TokenGo планує надавати зацікавленим особам всі необхідні рішення, починаючи від унікального конструктора смарт-контрактів і закінчуючи всіма необхідними інструментами. До їх списку входять токени, лендінги, структури проведення баунти-компаній з особистими кабінетами для учасників, готові рішення з безпеки сайтів і т.д.

Основні продукти TokenGo

Веб майданчик, де систематизовано зведена інформація по проектам і поточним процедурам ICO. Кожен учасник платформи в будь-який момент може переглянути статистику своєї діяльності.

Конструктор сайтів. Будь-якому проекту потрібен гармонійний, але в той же час простий і зрозумілий сайт для проведення ICO. TokenGo розробить спеціальний конструктор з гнучкого налаштування параметрів і інтеграції з основною платформою.

Конструктор смарт-контрактів, який дозволить систематизувати процес і звести до мінімуму вплив людських помилок.

Кріптовалютна біржа для спрощення процесу отримання доходу. Гнучка архітектура TokenGo дозволить інтегрувати необмежену кількість валютних пар і з’єднати процес з особистим кабінетом основної платформи.

Харвестінг голосувань. Як згадується нижче, основний акцент робиться на учасників платформи. Враховується кожен голос власників токенов GoPower, а вироблені монети GoCoin будуть справедливо розділятися між Авторами і Кураторами проекту.

Харвестінг — процес отримання винагороди активними учасниками спільноти за внесок в його розвиток. Нарахування проводяться за певним алгоритмом за конкретний розрахунковий період

Основний акцент TokenGo робить на замкнутість Екосистеми.

Токенізація бізнесу повинна забезпечувати замкнуту систему поводження токена. Збір коштів за допомогою ICO і випуск токенів повинен грунтуватися низкою факторів. На жаль, багато проектів цього не усвідомлюють, і в результаті стикаються з наступними проблемами:

Вартість токена визначається його попитом. Якщо цифровий актив неможливо продати на біржах або використовувати для проведення угоди, його вартість неможливо оцінити. Система повинна бути замкнутою і мотивувати учасників продавати і купувати емітований актив.

Кожен токен повинен мати унікальну цінність для його власника. Якщо інвестор може без проблем продати свої активи, не загубивши жодної власної вигоди, значить проект неправильно розробив систему мотивації користувачів. В такому випадку, токен буде використовуватися виключно як спекулятивний інструмент.

Невідповідність економіки токена і сфери діяльності проекту. Найчастіше з подібною проблемою стикаються компанії, що працюють в тих галузях, в яких токенізація не потрібна в принципі.

Явні переваги токенізаціі бізнесу:

Випускаємі компаніями токени є потужним фінансовим інструментом.

Токени об’єднують інвесторів і учасників. Описані в WhitePaper умови мотивують більшість учасників Екосистеми рухатися до єдиної глобальної мети.

Токенізація змінює не тільки бізнес-моделі, а й окремі бізнес-процеси.

Проект TokenGo має рішення для перерахованих вище проблем. Забезпечити замкнутість Екосистеми планується наступним чином:

Власники токенов GoPower автоматично отримують право брати участь у виробництві криптовалюти проекту — монети GoCoin (GOC).

5% здобутих монет отримують Майнер / делегати. Залишок приймається як 100% і розподіляється між власниками токенів і активними учасниками платформи. У перший місяць видобутку GoCoin 100% токенів відійдуть власникам GoPower. Далі 90% будуть розподілені між власниками GoPower, а 10% — між активними учасниками Екосистеми. А з другого року роботи платформи, співвідношення змінюватиметься на 10% (80% токенов відходять власникам, а 20% — учасникам). Це необхідно для задоволення попиту зростаючого кількості активних учасників платформи.

Неминуче зростання курсу GoPower збереже привабливість отримання винагороди в GOC.

Всі отримані монети GOC можна відразу витратити. Наприклад, оплатити послуги або товари, представлені на платформі TokenGo, виставити на продаж на внутрішній, а згодом і на сторонніх біржах, моментально обміняти за допомогою торгового робота або інвестувати в ICO проектів, представлених на платформі.

Важливо! З першого дня ICO вартість GoPower буде збільшуватися на 0,5% в день.

Команда проекту надихнулася ідеями платформи Steem, яка впровадила справедливу систему винагороди для всіх її учасників. В основі системи лежить ідея чесного і своєчасного винагороди кожного учасника спільноти, пропорційно його вкладу.

Проект розробить унікальні механізми винагороди, щоб мотивувати користувачів TokenGo самостійно розвивати платформу. Вся робота буде справедливо оцінена!

Алгоритм консенсусу TokenGo.

Замість проколів PoW (доказ роботи) PoS (доказ володінням), проект TokenGo досліджував можливості алгоритму DPoS (делеговане доказ володінням). В результаті було вирішено використовувати модифікований алгоритм DPoP (Delegated Proof of Power), в основі якого лежить алгоритм DPoS / PoW.

Мінтінг — процес створення блоків. У мережі TokenGo мінтінг здійснюється раундами. Побудовою блоків займаються Майнер / делегати.

Одна з особливостей DPoP — використання спеціального токена GoPower, який буде служити пріоритетною базою для Мінтінга і «Сили голосу» при обранні делегатів. При виробництві блоків в рамках консенсусу одночасно використовується залежність від обчислювальних можливостей обладнання і вага частини володіння токенами GoPower.

Механізм консенсусу платформи складається з самостійних p2p вузлів, об’єднаних в мережу. Усі транзакції видно кожному з вузлів, які записують і відразу ж перевіряють отриману інформацію. Майнер (делегати) будуть відповідальні за два процеси — створення блоку транзакцій і верифікація отриманого блоку в основний ланцюжок за допомогою електронного підпису.

Переваги консенсусу TokenGo:

Висока швидкість транзакцій. Делегати можуть включати відповідні транзакції в блок без перевірки половини всіх нод мережі;

Можливість прийняття рішень. Будь-який власник хоча б 1 GoPower зможе віддавати силу свого голосу на користь того чи іншого рішення;

Високий ступінь керованості. Існуючі механізми дозволять приходити до консенсусу в майбутньому розвитку мережі.

Схема роботи екосистеми TokenGo ICO

Монетизація платформи TokenGo

Команда проекту вже ретельно продумала досить просту і прозору схему монетизації своїх розробок. Базові послуги будуть безкоштовними для необмеженого кола осіб. Але на платформі також будуть представлені і платні послуги, доступні за разовою оплатою або підписці.

Також платформа буде автоматично стягувати комісію в розмірі 3% від ICO кампаній, які збирають кошти в GOC. Після закінчення ICO кампаній кошти будуть переводитися на рахунок TokenGo і використовуватися для розвитку і підтримки працездатності платформи.

Pre-ICO етап TokenGo.

Дати проведення: 11 грудня 2017–10 грудня 2018

Soft Cap 1000 ETH

Hard Cap: 5000 ETH

Дата закінчення: досягнення Hard Cap або 10 січня 2018 року

Вартість токена: 1 GTP — 0.00057143 ETH

Глобальний бонус на етапі pre-sale: 50%

Мінімальна кількість токенів для покупки: 1 GTP

ICO етап TokenGo.

Дати проведення: лютий — березень 2018

Soft Cap: 100,000 ETH

Hard Cap: 250,000 ETH

Дата закінчення: досягнення Hard Cap або по досягненню кінця ICO

Загальна кількість токенов: 700,000,000 GPT. Нереалізовані токени будуть знищені.

Розподіл токенів на pre-sale і ICO:

86% — на pre-ICO, ICO етапи;

7% — стратегічним і раннім інвесторам;

4% — команді проекту;

3% — баунти компанія.

Офіційний сайт проекту-tokengoplatform.com

Like what you read? Give Евгений Лукавый a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.