Skup aut powypadkowych i używanych

Czasami bywa tak w życiu, że auto, którym jeździmy.. przestaje nadawać się do użytku. Przyczyn może być wiele — od tak prozaicznych jak jego wiekowość i pozostawiający wiele (a może i nawet wszystko) do życzenia, uniemożliwiają dalsze korzystanie z pojazdu, po nieszczęśliwe przypadki jak pożar samochodu aż po takie nieprzyjemności jak wypadki drogowe. Czy wiesz wtedy co zrobić z samochodem, który nie nadaje się do naprawy i jego czas po prostu się skończył? Zezłomować? Nie.

Jedynka Skup Aut to dość specyficzna firma jeśli chodzi o skupowanie samochodów. Nie jesteśmy typowym komisem, który kupuje jak najlepsze technicznie i wizualnie pojazdy a wręcz przeciwnie. Specjalizujemy się w odkupywaniu samochodów powypadkowych, uszkodzonych a nawet spalonych. Istniejemy na rynku od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu wypracowaliśmy sobie cenne doświadczenie i wysoką, stabilną pozycję w branży. Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są specjalistami w swoim fachu. Każdy z naszych pracowników posiada dokładnie określone obowiązki, dzięki czemu spełniamy swoje zadania wzorowo.

Dlaczego oddanie używanego, niesprawnego lub zniszczonego samochodu do skupu aut jest dobrym rozwiązaniem? Ponieważ oszczędza się swój czas, nerwy i… dodatkowo na tym zarabia. Wszystkie formalności związane z pozbyciem się niechcianego pojazdu możemy wykonać za naszego klienta lub doradzić i wesprzeć go w załatwianiu tych spraw. Skup aut powypadkowych http://1skupaut.pl/powypadkowych-uzywanych/, który prowadzimy ma zasięg ogólnopolski a najważniejsza dla nas jest zawsze obopólna satysfakcja z dokonanej transakcji.

Zainteresowałeś się naszą ofertą, ale nie mieszkasz w Poznaniu ani w okolicach? Gwarantujemy, że nie masz powodów do zmartwień. Nasza wieloletnia praca przyniosłam nam wiele różnych doświadczeń przez co wyposażyliśmy nasz skup aut we własne zaplecze transportowe, które obejmuje obecnie kilka lawet i holowników. Oferujemy w związku z tym usługę dojazdu do klienta, która jest darmowa. Docieramy do każdego w dniu zgłoszenia lub w ustalonym, dogodnym terminie. Na miejscu nasi pracownicy dokonują dokładnych oględzin pojazdu, dzięki czemu możemy wykonać jak najdokładniejszą wycenę danego modelu. Jeżeli chodzi o dostarczenie sprzedanego auta do skupu również oferujemy swoją pomoc. Jak wiadomo sprawny samochód nie stanowi żadnego problemu, o tyle pojazd uszkodzony lub całkowicie zniszczony może stanowić wyzwanie. Nasi pracownicy samodzielnie odbiorą każdy zakupiony przez nas pojazd, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów. Co najistotniejsze dla Ciebie — zapłacimy za pojazd gotówką a zainteresowani jesteśmy autami w rocznikach od 2003 do 2016 roku.

Sprzedaż własnego samochodu to za każdym razem ogromna ilość formalności do wypełnienia i przejścia. Począwszy od wystawienia ogłoszenia, przez kontakt z różnymi potencjalnymi kupcami aż przez załatwienie wszystkich spraw w urzędach. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego samochodu skorzystaj z oferty naszego skupu aut powypadkowych. Przyjedziemy do każdego miejsca w kraju odebrać twój pojazd — używany czy uszkodzony oraz załatwimy wszystkie związane z tym formalności. Twoja rola ograniczy się właściwie tylko do pobrania opłaty za sprzedaż auta.

Zgłoszenia można przesyłać do nas zarówno w wersji telefonicznej jak i korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej. Skup aut powypadkowych, uszkodzonych http://1skupaut.pl/powypadkowych-uzywanych/ gwarantuje bezproblemowe załatwienie sprawy związanej z uciążliwym, niesprawnym samochodem a także wspiera w formalnościach dotyczących wypłaty powypadkowego ubezpieczenia.

Jedynka Skup Aut

ul. Garncarska 19,

61–817 Poznań

601 990 001

http://1skupaut.pl