Čtyři příležitosti naučit se v roce 2019 něco nového

2FRESH
2FRESH
Apr 16 · 2 min read

Letos jsme pro vás připravili novou várku našich veřejných workshopů. Jeden jsme vylepšili a máme jeden zbrusu nový. Na kterém se setkáme?

Design

Pro designéry začínající i pokročilejší máme dva workshopy, které se zaměřují na naše řemeslo — digitální design.

Začněte změnu pomocí HCD

Úvodní seznámení s tématem Human-Centered Designu proběhne už ve čtvrtek 16. května. Naučíte se základní techniky, jak zapojit pochopení vašich zákazníků do návrhu služeb a produktů.

Více informací na . Máte jasno? .

User Experience Design (vylepšený)

Pro pokročilejší z vás máme ve čtvrtek 13. června novou verzi celodenního praktického workshopu o User Experience. Ačkoli jsme vždycky Goal-Directed Design praktikovali, moc jsme o tom nemluvili. Můžete se tedy těšit na ucelenější pohled na tuto časem prověřenou metodiku návrhu digitálních produktů. Jako vždy doplníme o část zaměřenou na návrh struktury webů.

Více informací na . Máte jasno? .

Kritické myšlení

Víme, že k dobrému výsledku se dostaneme jen s dobrým zadáním a zpětnou vazbou v zádech. Proto jsme k oblíbenému workshopu o způsobech, jak se dostat k dobrému zadání přidali ještě jeden na téma zpětná vazba, které je nám obzvlášť blízké.

Od špatného zadání k dobrému výsledku

Pro všechny — projekťáky, designéry i další — bez rozdílu pořádáme ve čtvrtek 20. června odpoledne s tipy a technikami, jak si poradit se zadáním, které nepomáhá. Naučíte se lépe ptát a objevíte nové způsoby, jak na začátku projektu zmapovat omezení.

Více informací na . Mate jasno? .

Zpětná vazba v práci (nový)

Nejen pro manažery a leadry, kteří především potřebují zpětnou vazbu uchopit jako nástroj, pořádáme ve čtvrtek 30. května odpolední workshop. Přijďte pochopit jak psychologie a vaše mentální nastavení ovlivňuje zpětnou vazbu, kterou dáváte a přijímáte. Naučíte se několik cvičení, které vám pomohou se zpětnou vazbou lépe pracovat.

Více informací na . Máte jasno? .


Chtěli byste nějaký workshop u vás ve firmě? Potřebovali byste naučit něco jiného, co umíme ale nemáme na to veřejný workshop?

Rádi kterýkoli náš veřejný workshop přizpůsobíme přímo potřebám vašeho týmu nebo vytvoříme vzdělávací koncept přímo vám na míru.

Pište na nebo mi zavolejte na 603 51 99 33.

    2FRESH

    Written by

    2FRESH

    Jsme digitální agentura 2FRESH. Ctíme principy Human-Centered Designu a naším cílem je učit lidi naslouchat lidem.