Hledám Byznys Developera do týmu User Experience

2FRESH
2FRESH
May 3 · 3 min read

Do čerstvě upečeného 2FRESH UX studia, který trhu nabízí expertízu v oblasti UX / Digital Product Design, hledám byznys developera. Dosud jsem tuto pozici zastávala já, brzy se ale budu potřebovat naplno věnovat nové životní výzvě — rodičovství. Proto Tě potřebujeme právě teď!


Dopis pro tebe

Stává se, že některé pracovní nabídky nechávají velký prostor pro fantazii a mohou tak skončit nenaplněnými očekáváními. Chceme, aby sis dokázal/a lépe představit, jaké to může být s námi pracovat.

Proto jsme pro tebe připravili následující dopis, který shrnuje, za co bychom ti chtěli poděkovat po prvním roce u nás. Věříme, že ti to pomůže zvážit, jestli by se ti u nás líbilo.

Pokud si po přečtení řekneš: “Jo, to by šlo.” napiš mně — Markétě — na jobs@2fresh.cz.


Chci Ti moc poděkovat za skvělý přístup v Tvém prvním roce v 2FRESH. Povedlo se ti toho hodně.

Díky tomu, že jsi aktivně a systematicky vyhledával/a obchodní příležitosti, jsi naplnil/a výhled zakázek dostatečným množstvím poptávek a nabídek. Tímto způsobem jsi přinášel/a zajímavé projekty, které nás posouvaly dál, a naplno vytěžovaly zkušenosti designérů v týmu.

Důležité je, že sis u toho vždy dokázal spočítat, kolik a jaký objem příležitostí ve výhledu potřebujeme mít — a že jsi neztrácel/a drive tyto příležitosti dotahovat do konce. Díky tomu se nám podařilo naplnit finanční plán.

Jsme rádi, že jsi přinesl/a svoji vlastní síť obchodních kontaktů, kterou ses nebál/a využít a budoval/a ji pro nás dál.

Všichni ocenili, že jsme se věnovali prioritně příležitostem, které měly pro naše studio největší smysl. Protože jsi vždy pečlivě vyhodnotil/a, kde dokážeme nejlépe uplatnit svoji expertízu.

Bylo také super vidět, jak sám/a hledáš příležitosti se s klienty potkat. A díky tomu, že jsi rychle pochopil/a služby, které klientům nabízíme a jak jim mohou pomoci, jsi klienty nepotřeboval/a odbývat slovy “zjistím u kolegů” — vždy ses nimi rovnou mohl/a pobavit o možnostech řešení konkrétních problémů.

I proto se ti povedlo navázat pevné vztahy s klíčovými partnery z řad našich klientů: O2, Globus, Kooperativa a Komerční banka. Dokázal/a jsi z toho vytěžit příležitosti, které jsme už měli buď dlouho v šuplíku, nebo jsme je dosud ani neobjevili.

Děkuju také za tvůj entuziasmus pro věci, které děláme. Za to, že rád/a objevuješ nové trhy a segmenty, ale i za to, že se nebojíš vnést svůj pohled do našeho stávajícího portfolia služeb, zamýšlet se nad možnostmi změny business modelu nebo nad naší externí komunikací. Takového parťáka/čku jsme přesně hledali.


Ptáš se, jaké služby bys měl/a přesně v portfoliu? Tak se podívej na naše webovky. Možná už teď vidíš, co by se dalo na webové prezentaci z pohledu byznys developmentu zlepšit. To je super, protože tvořivou zpětnou vazbu a podněty rozhodně vítáme. Neboj se nám říct, co Tě napadá.

A trochu z osobní roviny — co mě na téhle práci nejvíc baví?

Náš tým se organizuje a funguje decentralizovaně. Co to znamená? Znamená to, že si stavíme své služby v rámci 2FRESH sami. Že máme vnitřní uspořádání v rámci týmu takové, aby každý měl svou odpovědnost. Že si zkrátka nehrajeme na šéfy a podřízené; každý ví, co je pro náš tým priorita a čeho chceme společně dosáhnout.

V obchodě se soustředím jen na prodej našich služeb, ničím dalším se nerozptyluji. I díky tomu můžu proniknout hlouběji do metod designu User Experience, který má podle mě před sebou zářnou budoucnost.

Tak ještě jednou — jestli se chceš do toho pustit, napiš mně — Markétě — na jobs@2fresh.cz.

Tady ještě najdeš pár dalších důvodů, proč by se ti u nás mohlo líbit. A sídlíme na Letné a máme 5 týdnů volna.

Těším se na Tvou odpověď,

Markéta Freiwilligová

    2FRESH

    Written by

    2FRESH

    Jsme digitální agentura 2FRESH. Ctíme principy Human-Centered Designu a naším cílem je učit lidi naslouchat lidem.