Kaip jūs galite sukurti awesome iPhone App

Veiksmingumas: tai tikrai užsideda organizacijos taip pat energetikos interneto apps. Turite išspręsti problemą taip pat dalyvaus su reikalavimu. Jūs galite ne tik pristatyti produktą daro.

Skatinimą: kartais patys pagrindiniai siūlymai kilimo, nes niekas faktiškai pagalvojau apie juos praeityje. 179aplikaciju-aplikaciju.pen.io. Paimkite iFart kaip pavyzdys. Tai labai paprastas, bet padarė savo dizaineriams daug paskola.

Daug bendrovių faktiškai įsigijo visai daug poveikio, siūlant toli nemokama. Įsitikinkite, kad jums nereikia kaina, kurią jis per didelis ar jūs ketinate paversti individus išjungtas.

Pagalba: būti imlūs. Tiekti jiems pagalbą, taip pat gausite atlygį.

Atnaujinimai: jūsų darbas nėra atliekamas, kai jūs galų gale kodavimas. Jums turėtų atkreipti dėmesį į savo klientų ir taip pat suteikti jiems atributus, kad jiems reikia.

Kompozitorė kodas, kuris gali būti sunku jums, dar gauti jūsų app eiti virusinės nėra taip lengva, kaip atrodo. Išlaikyti taškų paprastus, taip pat pasiūlos verta, ir gausite savo metodą.

Noras atrasti įdomių Apple iPhone programas?

iPhoneAppsFinder yra palyginimas svetainė, kuri leidžia jums kontrastas iPhone programas ir AIDS jums rasti visiškai naują mados programas kasdien.

Papildomas iššūkis jums padaryti jūsų programą, daug mažiau sėkmės jūsų ketinate turėti.

Balsuok: Jūsų prekė gali būti kaina nuo $ 0,99 $ 20 d. Visai daug verslo įgijo poveikio daug siūlydami toli dovanomis. Įsitikinkite, jūs neturite vertiname tai per didelė arba jūs ketinate paversti žmones išjungtas.