Auto noma Ambercar iesaka: 5 pasākumi Ventspilī, ko apmeklēt šovasar

Auto noma Ambercar iesaka pavadīt aizraujošu vasaru Ventspilī!

Vasaras laikā viesošanās Ventspilī ir īpaši skaista, taču, lai savu ekskursiju padarītu pilnvērtīgāku, iesakām ielūkoties Ventspils plašajā pasākumu klāstā. Šajā rakstā auto noma Ambercar aicina iepazīties ar 5 pasākumiem, ko noteikti ir vērts apmeklēt, ciemojoties Ventspilī!

Jūras svētki — 8. jūlijs

Kā jau pilsētai pie jūras pieklājas, Ventspilī tiks svinēti jūras svētki, pulcējot kopā tos, kas ir kuģojuši, kas novērtē jūras varenību un kam vienkārši patīk pie jūras pavadīt laiku. Svētku laikā iecerēta plaša pasākumu programma, kas būs interesanta gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem, vakaru noslēdzot lustīgā ballē Reņķa dārzā.

Smilšu skulptoru festivāls „Zelta smilšu grauds 2017” — 21. jūlijs — 23. jūlijs

Jau trešo gadu visus Ventspils iedzīvotājus un viesus priecēs smilšu skulptūras, ko Ventspils pludmalē veidos ne vien dažādi skulptori no Latvijas, bet arī mākslinieki no ārvalstīm.

Vislatvijas nūjošanas festivāls — 22. jūlijs

Pēdējos gados Latvijā plašu popularitāti ir iemantojusi nūjošana. To attīstot vēl vairāk, vasaras laikā nūjošanas entuziasti tiksies Ventspilī, lai piedalītos Vislatvijas nūjošanas festivālā, sportojot kopā gan ar nūjošanas profesionāļiem, gan iesācējiem.

Ventspils Pilsētas svētki: 727 — 5. augusts

Vasaras pēdējais mēnesis Ventspilī tiks sagaidīts krāšņi — ar pilsētas svētkiem, kad satiksies visi pilsētas patrioti, lai svinētu 727. dzimšanas dienu. Šai dienā Ventspilī notiks dažādi pasākumi, tradicionālā Ziedu paklāju veidošana, vairāki muzikālie priekšnesumi dažādās vietās Ventspilī, kā arī balle Reņķa dārzā.

Senā uguns nakts — 26. augusts

Senā uguns nakts ir kļuvusi par īpašu tradīciju. Šai naktī Baltijas jūras krastos sapulcējas vairāki tūkstoši cilvēku, kas, aizdedzot ugunskurus, lāpas vai sveces, apliecina rūpes par jūru, tās nepiesārņošanu un saglabāšanu, lai arī nākamās paaudzes to redzētu tikpat skaistu kā mēs.

Ja dzīvo Rīgā, automašīnu iznomāt vari pie mums, Ambercar birojā, Brīvības ielā 155, vai rezervēt auto nomai Ambercar mājas lapā!

Aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu vasaru vēlot,
Draudzīgākā
auto noma Rīgā — Ambercar

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Acauto’s story.