Antalya Demokrasi ve Şehitler

Mitingi’ne hazır

Darbe teşebbüsünün yaşandığı 15 Temmuz gecesinden itibaren her gün demokrasi şöleninin yaşandığı Antalya, yarın Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne hazır. Miting için hazırlıklarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi de siyah plakalı kırmızı otobüsleri ve Antray ile vatandaşlara ücretsiz ulaşım desteği sağlayacak.

Vatanına, bayrağına, devletine ve Milli İradesi’ne sahip çıkmak için her gün on binlerce demokrasi sevdalısı Antalyalının nöbet tuttuğu Cumhuriyet Meydanı’nda 7 Ağustos Pazar günü demokrasi şöleni yaşanacak. Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’nın dört bir yanından 19 ilçeden demokrasi sevdalıları Cumhuriyet Meydanı’nda akın edip “Darbeye Hayır” diyecek.

MEYDAN TARİH YAZACAK

Her yaştan ve siyasi görüşten on binlerce Antalyalının, mesai bitiminin ardından sabahın ilk ışıklarına kadar ellerinde Türk Bayrakları ile buluştuğu ve adeta demokrasi nöbetlerinin simgesi haline gelen Cumhuriyet Meydanı, Pazar günü de büyük bir coşkuya ev sahipliği yapacak. Meydanı dolduracak Milli İrade bekçileri bir kez daha FETÖ terör örgütüne tepki gösterip birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösterecek. Meydana kurulan dev ekranlarda ile de vatandaşlar İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ni canlı izleyebilecek.

ÜCRETSİZ ULAŞIM DESTEĞİ

Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinden itibaren hizmet birimleri ve personeli ile adeta seferber olan Antalya Büyükşehir Belediyesi, demokrasi nöbetinin son gününde de vatandaşlara ücretsiz ulaşım desteği sağlayacak. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı siyah plakalı kırmızı otobüsleri ile Antray 7 Ağustos Pazar günü saat 05.40’dan Pazartesi günü saat 05.40’a kadar ücretsiz olarak ulaşım hizmeti verecek.

Like what you read? Give ANTALYA BÜYÜKŞEHİR a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.