Apartamenty dwupoziomowe — wiele możliwości stylizacji

Przestronne apartamenty dwupoziomowe to prawdziwy raj dla architektów. Mnogość pomysłów, inspiracji i stylów, w jakim mieszkanie może zostać zaaranżowane sprawia, że coraz większa liczba klientów decyduje się na wielokondygnacyjne apartamenty.

Styl skandynawski

Skandynawski styl aranżacyjny wzbudza dziś coraz większe zainteresowanie oraz jest uznawany za oryginalny, nadający wnętrzom fascynujący i niezwykły charakter. Skandynawskie aranżacje wnętrz cechuje minimalizm i prostota rozwiązań. Wnętrza mieszkań urządzonych w stylu skandynawskim emanują spokojem oraz delikatnością. Aranżacja mieszkania w takim stylu sprawdza się bardzo dobrze w przypadku przestronnych dwupoziomowych apartamentów.

Źródło: Pinterest

Apartamenty dwupoziomowe wykończone w duchu skandynawskiej estetyki cieszą się popularnością wśród osób, które cenią sobie spokój, ład, porządek oraz mają wysokie standardy estetyczne. W gustownie umeblowanych apartamentach można wykorzystać dużo atrakcyjnych dodatków, należy jednak pamiętać o tym, by nie zagracić wnętrza niepotrzebnymi ozdobnikami. W takich mieszkaniach dobrze sprawdzają się delikatne ramki, łagodne ozdoby świąteczne czy też aromatyczne świeczki. We wnętrzach stylu skandynawskiego dominują naturalne tkaniny takie jak: bawełna, len, wełna. Podobnie jest z kolorystyką apartamentów, które odwołują się do prostego, „naturalnego” stylu życia, biel, odcienie szarości, drewno, zieleń.

Po więcej inspiracji dla Twojego domu zapraszamy na nasz blog www.apartamentyzogrodu.pl