Poszukiwani sponsorzy dla miedzynarodowego turnieju rugby w Piotrowicach Nyskich 26-Aug-2017

Organizatorzy PNIRF (Międzynarodowy Festiwal Rugby w Piotrowicach Nyskich) mają przyjemność zaprosić potencjalnych sponsorów lub dostawców do wzięcia udziału w siódmej edycji turnieju, która odbędzie się w Piotrowicach Nyskich (woj. opolskie), dnia 26 sierpnia 2017 (sobota).

Poprzednie edycje festiwalu gościły około 200 zawodników z krajów europejskich reprezentujących kobiece i męskie rugby — drużyny 7osobowe i 15-osobowe z Polski, Czech, Niemiec, Holandii, Malty, Austrii, Wielkiej Brytanii, Litwy i Japonii…

Turniej jest amatorski i każda donacja ma ogromne znaczenie. Jestesmy otwarci na inicjatywy sponsorów, by uczynić PNIRF jeszcze ciekawszą imprezą.

Poprzedni sponsor — Spitfire Ale

Co oferujemy w zamian:ekskluzywną prezentację na festiwalu;promocję marki, którą reprezentujemy w Europie i Japonii, w środowisku rugby;promocję waszej marki na naszych materiałach promocyjnych;jesteśmy otwarci na inne sugestie.

Sponsor Rule Financial

W tym roku naszymi sponsorami sa:

Sake Samurai

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/The-Piotrowice-Nyskie-InternationalRugby-Festival-167584456722162
https://www.pnirf.com

Prosimy zainteresowanych o jak najszybszy kontakt. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze więcej zabawy niż w latach poprzednich.

Z poważaniem, Satoshi Takehana (organizator)
info@pnirf.com +44 0797 961 1832