Bugünkü yazımda www.districts.io Coinini küçük bir tanıtımını yapacağım Bitcointalk Türkçe bölümden çevirisini yapmıştım ama birde burdan basitçe ana temalarına değinerek anlatım yapıcağım.

İlk olarak The Districts (Bölgeler) coin amacı 3D blok zinciri oluştururak piyasada blok zinciri kullanmasını hatta hiç duymamış kişilere indirgemek bunun içinde pazar piyasasında kullanmak üzere Virtual Realty (Sanal Gerçeklik)

Projesi düşünüyorlar.Bu sistemi alış veriş ve muhtemelen online pazar mazalarında kullanlabilir bir sisteme indirgeyerek sanal alış verişler yaparak kullanıcak bir blok zinciri tasarımı. Bu noktada oldukça heycan verici olduğu gerçek düşünsenize VR gözlükle para giriş yapıyorsunuz ve ordan alış veriş yapıyorsunuz.

şöyle bir hayal edin ev alacaksınız evin içinde sanal yürüş yapıyorsunuz oldukça etkileyci bir sistem olacağı kesin .

Tam çözemediğim nokta iste hangi blockzinciri üzerinden çalışacağı, anladığım kadarıyla kendileri bir blokzinciri oluşturacaklar tabi bu oldukça geniş çaplı bir sistem olucaktır.Ancak özgün bir blokzinciri tasarımı olursa bu proje kendi altında inanılmaz bir kök salımı olucağı kesin.Bir çok Assets oluşturul altında.

Birde Kurulacak sistemin yanın işleşine değineyim.Dao biliyorsunuz bunlarda kurulacak oluşum Toplu Ses Gücü adında yatırımcıların yapılacak projelere karar verceği bir alt yapısı var oldukça demokratik diye bilir.Bir çeşit fon siteminede benziyor.

Sanrım bu kadar anlatım yeterlidir.Proje yazımdan itibaren 46 gün sonra başlayacak test net olması düşünüldü ve projecinin ICO süresi uzatılmıştı.bakalım bize neler göstericekler.

Facebook Sayfaları İçin

Twitter Sayfaları İçin

Bitcointalk Ana Konu İçin