Форелевод Олег Божик: “Якщо ти вже почав займатися фореллю — тобі ніколи не набридне”

Рибництво — сімейна справа Божиків. Ще дитиною Олег спостерігав за роботою батька, проректора Львівського національного університету ветеринарної медицини, що часто консультував власників коропових господарств та лікував рибу. Пізніше сам Олег здобув професію іхтіопатолога , тобто став “рибним ветеринаром”.

Олег Божик на одному з форелевих господарств

Вже 11 років Олег Божик займається розведенням форелі. За цей час він побудував “з нуля” 3 форелеві господарства, на яких виросло близько 400 тонн риби.

Побудував 3 форелеві господарства, на яких виросло близько 400 тонн риби

Останнє було збудовано Олегом у Перемишлянському районі Львівської області в 2010 році — невелике, як і більшість подібних ферм, та дає 30 тонн риби на рік. Проте підприємець кожен рік потроху розширює та розвиває свій бізнес, на меті — вийти на виробництво 100 тонн на рік.

Різні етапи виробництва

Хоча рибне фермерство — досить поширений вид бізнесу у західних регіонах , мало хто з підприємців має фахову освіту. Тому, з перших днів до форелевода-іхтіопатолога почали звертатися сусіди-фермери за порадою і допомогою. У 2015 році такі дружні консультації переросли в об’єднання 30 підприємців в Асоціацію форелеводів України. У 2016 році Асоціація розширила свій спектр повноважень і стала Українською аквакультурою спілкою, що об’єднує підприємців з різних напрямів аквакультури. Олег Божик став її Віце-президентом.

Олег Божик за роботою

Кілька місяців тому Олег Божик запропонував створити програму розвитку форелівництва при Держрибагентстві та очолив відповідну робочу групу. Вперше вона збереться у вересні, а форелевод вже озвучив її мету — за п’ять років збільшити виробництво української форелі з 1,5 тисячі до 10 тисяч тонн на рік.

Мета програми розвитку форелівництва — за 5 років збільшити виробництво української форелі з 1,5 тисячі до 10 тисяч тонн на рік.
Like what you read? Give Держрибагентство України a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.