Lazy Soul Kitchen. Бананово-горіховий сніданок “Mon ami”

Фініки, какао, банани і розмелені горіхи у довільних пропорціях.

Я продовжую писати рецепти страв, для яких передусім потрібні лінь, блендер і гарна музика. Сьогодні це класичний сніданок мого сина. Син не в курсі, що це повноцінний сніданок, і вважає це десертом і винагородою за хорошу поведінку. Їсть він його під свою улюблену пісню, оцю https://www.youtube.com/watch?v=dwEKd6DovzY, звідси і назва.

Чому це гарний сніданок:

  1. В ньому є повільні вуглеводи, білки, поліненасичені жирні кислоти, і какао, яке бадьорить і збагачує нас мікроелементами
  2. Його можна приготувати наперед, а вранці лише дістати з холодильника.
  3. Приготованого десерту вистачає на кілька днів.
  4. Він солодкий і шоколадний.
  5. Ще після сніданку мало брудного посуду, а також можна і собі таке перехопити. Суцільні переваги.

Що треба: горіхи, фініки, банани, какао, окроп + блендер. і красиві пасочки, щоб десерт розлити.

пропорції приблизно такі: на 1 банан + 1 ст. ложка какао+3 невеликих фініки+4–5 горіхів, але дивіться за фінальною консистенцією. Я роблю із розрахунку на 3–4 банани зазвичай. Фініки бувають різні за розміром, і чим їх більше, тим більш густим буде десерт. Чим більше бананів — тим солодше і м’якше.

  1. Найскладніше це роздобути колоті горіхи. На київських ринках їх продають вже колотими, в буржуйських європах — вже меленими, але взяти лускунчика і мішок горіхів та наколоти — це така медитація, вважайте. Колоти довго не доведеться. Горіхи можна брати будь-які, але мигдаль слід замочувати і промивати.
  2. Горіхи слід помити — на них повно спор грибків — додати до них почищені від кісточок фініки, і залити то все окропом так, щоб ледь покривало. Забути про це на якісь час, щоб воно ввібрало воду. Це у всіх гарно вийде.
колоті горіхи чи мелені — залийте їх окропом, і додайте чищені фініки.

3. Коли ви згадаєте про десерт, додайте туди банани, какао, і перемішайте то все разом блендером. Замочені горіхи в рідкому середовищі мають гарно розмолотись.

Чим більше какао, тим більш гіркий смак. можна брати по неповній столовій ложці какао на один банан.

Розлийте цю непевну коричневу кашку по креманках, і поставте в холодильник. Воно охолоне і стане схожим на гель.

на смак воно краще, ніж на вигляд, особливо як охолоне

Що я можу сказати про користь цієї страви?

в бананах є багато калію — 400 мг /100 гр; клітковина та крохмаль, який повільно розщеплюється, і вітамін В9. Є і фруктоза — чим чорніші банани, тим далі пішов гідроліз крохмалю і тим він солодший.

В горіхах дуже високий вміст білків і омега-3-поліненачисених жирних кислот, магній, і кажуть, що є мелатонін (той самий, що потрібен для сну і молодості). Просто горіхи дуже сухі — в них 2% води, тому споживання їх в замоченому вигляді робить їх більш доступними для травлення.

Про фініки нам кажуть десь те саме: вітаміни В2, В3, В5, В6, клітковина, магній, кальцій, фосфор, калій.

Лінуйтесь і будьте здорові. Лишайтесь з нами