Čerstvý pátek

David Reich
Apr 10, 2018 · 3 min read

Vážení přátelé, zákazníci, ale třeba i lidé, kteří nás jen sledujete.

Máme pro Vás důležité sdělení, které se týká naší firmy OrbisFood. Od 2.4.2018 již není OrbisFood tím, čím doposud byl. Objednávky rozvážíme pouze v Čerstvý pátek od 10:00 do 21:00 hod.

Máme pro to spoustu důvodů a přesto, že to pro nás bylo těžké rozhodnutí, myslíme si, že je to ten nejlepší krok, co jsme kdy v OrbisFood udělali. První Čerstvý pátek měl veliký úspěch a věříme, že to tak bude pokračovat. Není pochyb o tom, že neustále se zrychlující doba, kdy je důležitý větší a větší obrat nemá budoucnost a že tím škodíme přírodě a především sami sobě úplně zbytečně, zejména v oblasti potravin.

Chceme Vám nabídnout unikátní službu, která věříme, že si najde u Vás pochopení a veliké zalíbení.

Výhody.

Potraviny budou vždy ten den čerstvé, salát vytržený ze země ještě to ráno, kdy Vám povezeme bedýnku, mléko stočené jen pár hodin v lahvi a pečivo křupavé, zrovna vytažené z pece.

Všichni naši farmáři jsou nyní jen lokální tuzemští pěstitelé, chovatelé a výrobci.

Potraviny u nás budou v dostání jen tak, jak je to v našich podmínkách přirozené a podle sezony, kdy plodiny rostou nebo se zvířata chovají.

Některé zboží, zejména maso, je na objednávku i týden dopředu, proto doporučujeme objednávat zavčasu. Zboží, které je dostupné na eshopu celý týden můžete objednávat i v den závozu. Stále jsme schopni díky dobré logistice doručit nákup do dvou hodin od objednání, pokud je to v závozový den.

Díky spolupráci s farmářskými trhy, naším zdravým vařením a nové efektivní službě s námi šetříte přírodu od zbytečného plýtvání. Garantujeme nulový odpad!

Jako první e-shop Vám dovezeme bedýnku bez jediného kousku plastu. Dobrým příkladem je to, že jako jediní na trhu stále nabízíme mléko ve skle.

Máme fér přístup k farmáři a nikdy mu netlačíme cenu tak, aby to ohrozilo kvalitu jeho produktů.

Jsme OrbisFood.