Песто кафе

Сергій

І так «Песто-кафе».

Я ніколи не відчував якогось пієтету до піцерії «Беатріче», що на пр-кті Космонавтів, але як би там не було — це одна з перших піцерій міста Вінниці. Саме тому я дуже здивувався, коли дізнався, що тепер це «Песто — кафе» і немає більше «Беатріче».

Важко сказати, що щось змінилось — хіба, невеликий ремонт і тепер модне маленьке меню.

Порадувала кухня.

Цезар, не дивлячись на доволі суворо порізані помідори, був смачним з сухариками, що, схоже, сушили прямо на кухні цього кафе. Смачно і хрустко.

Цезар

Свинина з грибним соусом і картоплею теж була непоганою на смак. Причому, що дивно, була смачна саме картопля. ☺

Свинина з грибним соусом і картоплею

Що не сподобалось — то це посуд. Замовивши, друге і салат з пивом, я не мав вже де розвернутись на столі. Тобто їм потрібно або столи більші робити, або щось вирішувати з розміром тарілок.

Пиво…на мою думку, в кожній кафешці має бути варіант розливного пива за 7–8 гривень. Нажаль, тут такого немає.

Обслуговувала нас чомусь адміністратор, що мала блокнот, але чомусь не записувала. Ну що з вами робити? Добре, що нічого не забула, здається.

Загалом, нічого поганого сказати не можу. Сходіть, подивісться, що стало з піцерією «Беатріче».


Іра

Щось старе, щось нове, щось блакитне, а у цьому випадку — зелене, і щось запозичене — ось тобі і кафе Песто, яке розташувалось на місці старого Беатріче.

Зал №2

Приємні кольори, м’які диванчики і стільці, подушки і дерево — все це надає затишку закладу. Меню роздруковане на гарному золотавому папері, хорошим шрифтом, але вже з брудними кругами від чаю чи соку. Певно хтось використовував його як підставку, що не дивно, бо малюнок на листочках-підставках і меню повторюється.

Меню

Отже кухня. Скуштувала я салат Капрезе і курячий стейк на ананасовій подушці з журавлиним соусом.

М’ясо було хороше, хоча забагато спецій, а ананасова подушка — це два кільця консервованого ананасу, трохи засмаженого. Ягідний соус додавав цікавого смаку.

Курячий стейк на ананасовій подушці з журавлиним соусом

А от салат Капрезе, який має бути з моцарелою, був з шматками сиру, більше схожого на російський. І листки салату траплялись гіркі. Розчарував мене він, от.

Салат Капрезе

На десерт взяла пиріг з журавлиною і трав’яний чай. Чай смачний, пиріг — не найгірший, який я куштувала, але не вау. Просто хороший.

Пиріг з журавлиною

Загальні враження від закладу доволі позитивні. Сподіваюсь, що з часом Песто кафе буде ставати тільки кращим, щоб було бажання у нього повертатись.


Паша

Інтер’єр мені сподобався, не нав’язливий, приємний оку. Місця, щоправда, доволі мало, за рахунок цього столи стоять близько один до одного, а нічого, що б спиняло звук, між столами немає. То ж якщо потрапити сюди, коли заклад буде повний, ви, мабуть, зможете відчути себе як у вулику. Зате туалет досить великий і, що важливо, прибраний.

Паста Поло була смачна і сама по собі тальятеле хороша, і соус відмінний. Я люблю, коли в пасті багато соуса, а тут його було вдосталь, тож мені дуже сподобалось. Та й цукіні додали цікавої особливості.

Паста Поло

А от салат залишив не найкращі враження. Я люблю салати в яких багато травички і овочів, і при цьому зовсім трохи соусу, тож сподівався, що салат з куркою і анасом буде саме такий, тим більш, що опис обіцяв мікс салату, а також моцареллу, курку та ананас. Салат, який мені принесли, був перемазаний соусом на основі майонезу, його було ледь не більше ніж у пасті. Сир, який там був, як на мене, не має нічого спільного з моцареллою. А ще в салаті раптово опинились мариновані грибочки, я люблю бонуси, але вимушено не їм грибів зараз, тож цей бонус був зовсім недоречним. Ну і на останок, листки салату були скоріше для оздоблення, бо поєднання їх з тим усім іншим було дуже несмачним, якщо ж так і задумувалось, тоді зовсім прикро. Ще один салат, якому б я дав шанс, це Капрезе, його якраз замовила Іра, тож його огляд ви вже прочитали вище. Так що з салатами в них біда.

Та десерт все ж згладив враження. Чізкейк з вишнями зовсім не схожий на звичний мені чізкейк, бо подається в баночці. Але він смачний, не надто солодкий, не дуже жирний, кажуть, що на основі маскарпоне, не знаю чи це так, але все-таки смачно.

Чізкейк з вишнями

В підсумку: тісно, салати не смачні і дорогі, але паста і десерт смачні та за помірними цінами. Загалом заклад мені сподобався, але я не знайшов для себе причини туди ще повертатись. Можливо якби я працював десь в тому районі, то для різноманіття я б туди заходив. Хоча наступних два дня я був в тому районі і в мене не виникло бажання зайти туди ще раз.

Чек

Foursqure

вулиця Порика, 16а

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.