Užijte si více než 1400 plných her bez reklam díky portálu GameMine, a to za pouhých 119 Kč týdně. Jaké hry na vás čekají?

Užijte si více než 1400 plných her bez reklam díky portálu GameMine, a to za pouhých 119 Kč týdně. Jaké hry na vás čekají?

Co najdete v katalogu GameMine?

Všechny hry v GameMine jsou rozdělené do kategorií, takže si zde každý přijde na své. Najdete tu akční hry, puzzle, dobrodružné hry, sportovní hry a závody, strategické a RPG hry, stejně jako mnoho dalších žánrů.

GameMine vytváří, licencuje a nakupuje mobilní hry, které jsou k dispozici hráčům ve více než 135 zemích. Společnost spolupracuje s mnoha známými značkami na trhu, díky kterým je nabídka v katalogu atraktivní pro uživatele všech věkových skupin a s různými zájmy. Mezi partnery GameMine je mimo jiné i kanál Nickelodeon, díky kterému platforma nabízí mobilní hry s postavami milovanými po celém světě, jako jsou Spongebob v kalhotách a Želvy Ninja. Dalším partnerem je Cartoon Network s jejich hitem Powerpuff Girls, GameMine také spolupracuje se Sony, DC Comics, Viacom, Hasbro, stejně jako s menšími vydavateli, jako jsou Touch Press Games. Díky mnoha různým partnerům je katalog GameMine tak bohatý a jeho prohlížení nikdy nebude nudné. …

About

GameMine

GameMine is the future of mobile gaming. We offer our customers up to 1000 ad-free premium games via a single subscription access point.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store