Sveikučiai (šis straipsnis labiau merginoms kurios nori būti madingos)

Kaip jau turbut numanote esu Ginta. Gyvenu Lietuvos uostamestyje t.y. Klaipedoje. Pastebejau, kad Klaipedoje tarp jaunimo siauteja baisiai daug madų. Turbut ir jūsų mieste jų baisia daug. Todel pasistengsiu padėti toms kurios visai nesusigaudo. P.s. Sakau kas populiaru ir madinga taip pat kas mano nuomone gražu, o kas ne čia ne reklama. Tai mano nuomones reiškimas.
Taigi pradėkime. Tarkim įėjome į mokyklą, o DIEVE ji turi nauja telefoną naujaji Iphone 5s su ružavu blizgančiu dėklu, o tu dabar šnekiesi su mama savo naujuoju Nokia 3310 kuriam nėra nei įdekliukų nei jokiu pošmenų. O kokia tau gėda visi žiuri į tavo naują tlf. O tu nepergyvenk nepulk į paniką ir neslėpk savo telefono. Telefonas rankoj? Nea… Jam čia nevieta. Telefonas į kuprinę. Jei kas juoksis ar kažka blogo sakys ant tavo telefono atšauk:
Jau geriau nokia 3310 nei kažkoks š. už didele kaina vien del mados kita mėn. aš noriu ateiti su tuo pačiu telefonu, o jei jie nori lai keičia juos kas mėnėsi, nes šudai genda greit. Tai man padėjo kai vaikščiojau su Nokia Lumia. Tik po dienos dviejų puse klasės buvo su tokių pačių tlf. Nori naujo tlf, nes tavo senasis sudužęs? Taupyk dek į dieną po 1e. Kur dabar kainuoja iphonas 5 400e. po metu kainuos 250–300, o tu turėsi sukaupusi virš 300e. Man pavyko turiu iphone 6 (dėjau po 5e į dieną) ir niekos mano klasėje tokio neturi :D. Skubiai reikia įdekliuko, o jų kainos milžiniškos ;/. Aliexpress neiitin kokybiška, bet metams bent užteks. Sakykis kartu su drauge tik žiurėk, kad atvežimas TAU būtų nemokamas. Telefoną turim įdekliuką turim einam prie kojnių ir batų. Kojnės žiurėk, kad nebūtų vaikiškos, nes visi jas mato. Batai tėvai tau pranešė, kad šiais metais turėsi eiti su pernykščiais batais, nes tavo tėvai sugalvojo pirkti namą ir jiems reikia labai taupyti. Neproblema pasijamame senus batus nusiplaunam nusiblizignam ir keliaujame. Jei bus jie iš turgaus ir tikros odos dar geriau. Galėsi sakyti, kad pirkai šiemet parduotuvėje sumokėjai daug, nes tai tikrą oda ir taip pat jie naujos mados. (Turguje vistiek pardavinės tokius tai manys, kad tikrai….) Kelnės okey okey žinau visi turim džinsus tai traukiam juos iš spintos ir devim pačios geriausios kelnės. Bliuskutė va čia tai bėda. Bėgam į New Yorker ir perkame languotus marškinėlius gal sutiksi manę? Taigi jei viskas suderinta atrodo gražiai gali maut tik striukes nepamiršk kuri tiks baikerio balta arba juoda (pagal batus) turėtu atrodyti gražiai… Rankinukas susirask ir nusipirk per peti kur buna kuno spalvos mažiuką, kad tilptu telefonas ir pininginė. Jei eisi shopintis pasiimk dauk maišų persimesk kaip įžimybė ir eik pasikėlus :D.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Ginta Gintukas’s story.