Ty vole, z tebe by byl dobrej youtuber

  • Ty vole, z tebe by byl dobrej youtuber..
  • Proč jako?
  • Protože ty jsou takový vtipný, směšný.. Bláznivý až divný.

Tak ti teda dík. Blázen.. Na mojí námitku, že na to bych nesměl být introvertem jen nevěřícně vytřeští (skoro až vyhodí) oči.

Ticho od S. Cain jsem nečetl, ale podle recenzí stejné téma. Svět je plný extrovertů a exhibicionistů, lidí, kteří se rádi podělí s internetem se vším. Instagramy, Snapchaty, Twitter a Facebook už je samozřejmost a vaši známí to ani nevnímají. Moji taky ne. Latentně víme o svých kamarádech spoustu věcí, kde byli na dovolené, jak se měli. Jestli už mají hotovou školu. Ale že bychom si o tom s nimi popovídali, to ne.

Youtuber ze mě fakt nebude.

Ale připadá mi škoda, chybějících slov na papíře. Občas nějaký delší Facebook příspěvek, maximálně 140 znaků na Twitteru. Video plné slov a obrazů na Instagram, Snapchat (nebo co se tam dělá), ale už i na ten FB dorazilo video, live stream a vůbec(asi to trochu nestihl a snaží se dohnat dobu, co?).

Psaná slova byla a jsou asi nejsilnější zbraní méně průrazných v live diskuzi. Z očí do očí. Nebo když se musí dát na odiv víc, než jen myšlenka.

Přitom my, blázniví introverti, divná stvoření, kterých je plný svět, bychom dělali dobré “jůtubery” — hlína. No, nestane se to a dobrým generátorem video obrazu bych nebyl. Žádný vizuální vjem, který jsem schopný vyprodukovat nestojí za publikaci. Přesto si myslím, že slovy mám co říct. Že umím zformulovat myšlenku a najít pár souvislostí, neviditelné pro povrchní pohled. Anebo zformulovat nepochopení nad něčím, co tu máme už nějakou dobu až nám to připadá normální, přitom je to úplně divný…

Vnímám svět určitým způsobem, dýchá na mě a já dýchám v něm. Koukám kolem sebe a nasávám (občas doslova) všechny informace, vjemy a myšlenky, které kolem mě lítají. Pochopil jsi to správně, i ty všechny sračky, kterých je většina. Tohle všechno se ve mně umele, jak pejsek s kočičkou, když dělali dort, tady zbude syntéza toho, co je všude. Co prožíváme, co si myslím a co mě vyloženě vytáčí.

Třeba youtubeři mě vytáčí. Děti co si myslí, že jsou cool! Ha!

Like what you read? Give Hank Serking a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.