חנות פרחים קטנה ושמה הפרח

עד לא מזמן חשבתי שבלתי אפשרי למצוא חנות פרחים בפתח תקווה. למרות שכולם חושבים שמדובר על עיר מרכזית, דווקא בפתח תקווה קשה לאתר מקום שמתמחה בפרחים. הסיבה לכך היא ככל הנראה תחרות גדולה עם תל אביב וערים נוספות בגוש דן, אך בסופו של דבר המסקנה שלי הייתה זהה: תושבי פתח תקווה לא מקבלים את אותו היצע פרחים כמו אנשים אחרים בארץ. אבל אז הגעתי לחנות פרחים קטנה ושמה הפרח.

נציגי הפרח שינו לחלוטין את כל מה שחשבתי על חנות פרחים בפתח תקווה ובסביבה. קודם כל, הבינו כבר מהרגע הראשון שאני בנאדם שמכיר היטב סוגי פרחים. ניגשו איתי היישר ללב העניין והראו לי זנים נדירים של פרחים טריים וצבעוניים. לאחר מכן קיבלתי מחיר נוח על זר פרחים שרציתי לרכוש עבור זוגתי, ואפילו שמעתי המלצות שלא הכרתי. עד שנכנסתי לחנות הפרח הייתי בטוח שאני יודע הכל על פרחים בשרון ובגוש דן, אבל אז התברר שיש לי עוד הרבה מה ללמוד.

מה למדתי מחנות פרחים פתח תקווה?

היום אני יכול לומר בפה מלא שבזכות חנות פרחים פתח תקווה בשם הפרח למדתי הרבה מאוד דברים חדשים. הנה לדוגמא כמה סודות שלא הכרתי לפני כן:

· לא מומלץ להכניס זר פרחים חדש לאגרטל משומש

· חשוב לשטוף כל אגרטל בבית במים חמים וסבון כלים

· פרחים חתוכים מעדיפים מים פושרים

· רצוי לגזור את הגבעולים בכיור תחת מים זורמים כדי למנוע כניסת בועות אוויר

· יש למקם את הזר במקום מואר בשמש עקיפה בלבד — ולא בשמש ישירה

אחרי הזר הראשון שרכשתי בחנות הפרח כבר הפכתי להיות לקוח נאמן. היום אני ניגש לנציגי החנות בכל מקרה של התלבטות, מגיע רק כדי לראות מה התחדש ומקבל השראה לעיצובי פרחים וזרים. בפעם האחרונה נכנסתי כדי להזמין זר פרחים לחבר שאושפז בבית חולים, אך סביר להניח שעוד אעשה זאת רבות בעתיד. הפרח היא חנות קטנה עם הפתעות גדולות וגם אני הצטרפתי למשפחת הלקוחות המרוצים.

�8�Y M�

Show your support

Clapping shows how much you appreciated חנות הפרח פתח תקווה’s story.