Blockchain Atlantik üzerinde modern emlak piyasası ATLANT

Gayrimenkul toplumun küresel bir sektördür. İnsanlar daire kiralamak satın almak ve satmak her gün, ya da bir oda kira, mülkiyet hakları süslemeleri, yeni daireler reçete. Ve her zaman bir numara korku iki tarafı var: aldatma, kötü niyetli işlemleri belgeleri gösterilmemiş. Bu nedenle, üçüncü tarafların başvurmak zorunda. üçüncü şahısların gayrimenkul yardımcı olmak için söz veriyorum Emlakçılar ve diğer kurumlar vardır. Yardım güzel, ama hizmet için bir kural olarak iyi bir yüzde alır. ve genellikle diğer tarafında. Elbette kurumlar olmadan, ama kendinizi korumak için, insanlar çok para ödemek, bu yüzden kendini suçlama, eğer işlem başarısız olursa.

Bu sorunların ve diğerleri çözebilir emlak piyasası ATLANT. ATLANT blockchain teknolojisine dayanan, tamamen dağıtılmış ve ekonomik açıdan şeffaf yapma. Bu platformun belirteçlere ayırma tamamen gayrimenkul işlemleri ve mülkiyet haklarının tescil görünümünü değiştirecek.

Eğer daha detaylı analiz ederseniz ne sistem blockchain verir?
Bu sistem sayesinde, üçüncü şahıslara ihtiyaç bırakarak. Bu blockchain yetkisiz erişime karşı kullanıcıları koruyacak, tüm kullanıcı verilerini güvenilir koruma altında olacak. Ayrıca, işlemler için blockchain sayesinde, sadece iki taraf olmalı ve işlemin daha hızlı ve süreci kalite ve hız yapan güvenli, alacak. Ve böylece gayrimenkul ile ilgilenen insanların gereksiz harcamaları önlemek için yardımcı olur.

ATL belirteçleri temelde sahiplerine aşağıdaki haklar ve ayrıcalıklar sağlayan ATLANT Platformlarda üyelik sertifikaları, BİLGİ/AML politikası ATLANT ve belge üye faaliyetleri doğrultusunda ATLANT çalışan bir bilgisayar olan üye, düğüm doğruladı:

Takım ATLANT açıkça onlar için belirlenen hedeflere karşılayan profesyonel bir ekip. Bu küresel projenin yaratıcıları onlar değil, durdurmak için acele, ama çok özellik mevcut sorunları çözmek için yeni kavramlar geliştirmek. İmkansız kimse satıp bir daire satın almak için kısa bir süre için olacak, işlemin adalet hakkında endişe etmeyin, gayrimenkul kuruluşları ele değil çünkü ATLANT takımı yaptı. Takım SAMSUNG hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesinde olacak: https://atlant.io

Diğer emlak piyasası aksine ana ve ilk avantajı ATLANT mallarını tokenservice mümkün olacak. ATL belirteçleri sahipleri birçok avantajı var. Belirteçleri sahipleri arasında dağıtılacak olan gayrimenkul satışı, bir yüzde almak için fırsat olacaktır. Almak için fırsat P2P işlemlerin uygulanmasında komisyonlar. Ayrıca oylamaya katılmak için fırsat olacaktır. Oylama bu ücretleri platformu üzerine yerleştirilmesi için bu kampanyalar, ücret yönetimi, yasal kampanyalarının seçim, seçim gibi önemli konularda bir dizi çözer gibi çok güçlü bir platform ATLANT.

Emlak piyasasının bir diğer önemli özelliği akıllı sözleşmeler SAMSUNG durumu. Ethereum bu blockchain aslında nedeniyle bu tür sözleşmelerin varlığı. Bu akıllı sözleşmelerin yardım mülkiyeti emlak: emlak alım satım, kiralık emlak, mülkiyet haklarının tescili gibi parçaları içeren herhangi bir işlem kaydetmek mümkün olacak. Bu sistem Ethereum de tam saldırganlar tarafından izinsiz erişim platform SAMSUNG koruyun.

Platformda, SAMSUNG veriler, belgeler, belgelerin kontrol ve depolama dağıtım sorumlu olacak, kendi Protokolü ile çalışır. Bu Protokolü kullanarak emlak piyasası ATLANT olası bir sıralama sistemi ve itibar olacaktır.

SAMSUNG Ethereum gayrimenkul ticaret için dünyanın ilk yerdir. Böyle bir sistem ile, SAMSUNG mevcut piyasanın en önemli sorunlardan biri de piyasadaki likidite ve donukluk olduğunu ortadan kaldırmak için hazır. SAMSUNG market alışverişi dayalı mülkiyet varlıkları yerleştirilmesi için bir platform sunuyor. Belirteçleri ATL platformu katılımcıları veya sahipleri varlıklarını gerçekleştirmek için, gayrimenkul inşaat için para toplamak mümkün olacak sahipleri için arama yapmak mümkün olacak. Odebrania veya platformda Yerleştirme Merkezi olmayan ret oyu izledi. Olumlu bir oylamada, nişan yapmak ATL sahipleri “Ricardo sözleşmesi”. Bu Sözleşme hukuken geçerli ATLANT platformda gayrimenkul yerleştirme işlemi yapar.

Sistem Ethereum tüm verileri akıllı sözleşmeleri kaydedilebilir olarak mülkiyet üzerinde rehin yönetmek ve vasiyetler ile ilgili anlaşmazlıkları önlemek için izin verir.

ICO ATLANT 7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. 505 ATL ICO sırasında jeton Fiyatı: 1 ETH=. Ana ICO: 315,000,000 için ATL jeton sayısı. Sonra ICO ATL belirteçleri mevcut merkezi borsalarda takas olabilir.

Resmi web sitesi: https://atlant.io/ru/
Beyaz kağıt: https://atlant.io/assets/documents/ru/Atlant_WP_publish.pdf
Başlangıç tarihi: https://atlantio.slack.com/
Telgraf: http://t.me/atlant_eng
Twitter: https://twitter.com/atlantio
Facebook: https://www.facebook.com/atlantplatform/
Reddit: https://www.reddit.com/user/Atlantio
Github: https://github.com/AtlantPlatform
Blog: https://medium.com/@atlantio

Like what you read? Give HiteshGarasiya a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.