MAKE MARTINI YOUNG AGAIN

Червень-ліпень 2017
Клієнт: Martini

Atlas Weekend — головний музичний фестиваль року в Україні. Martini став одним з головних партнерів фестивалю з акцентом на коктейль Martini & Tonic.

Кампанія по PR-підтримці першого в історії бренду Martini спонсорства музичного фестивалю.

Залучити аудиторію і показати, що фестиваль — ідеальне місце зустрічі для друзів за Martini & Tonic

«Martini & Tonic — коктейль твого літа».

Гості фестивалю

Щоб залучити аудиторію і показати, що фестиваль — ідеальне місце зустрічі для друзів за Martini & Tonic, ми також створили спеціальні набори для лідерів думок, які включали все необхідне для друзів для походу на фестиваль — брендовані…


21 запитання 🛍

лютий 2017
Клієнт: Helen Marlen
Партнер: Vogue.ua

Київський Пасаж відштовхував гостей своєю сірістю. Разом із Helen Marlen ми вирішили змінити це сприйняття.

Повернути позитивне обличчя магазинам Helen Marlen у Пасажі після подій 2014 року через живі історії про людей і шопінг.

Нинишні та потенційні клієнти Helen Marlen, зокрема власники і топ-менеджери компаній, представники творчих професій.

Люди надають обличчя простору, у якому перебувають. Ми запросили на шопінг у Пасаж тих, хто створює навколо себе особливу атмосферу — творчу, інтелектуальну і просто красиву. А процес вибору покупки перетворили на легке інтерв’ю.

Магазини Helen Marlen наповнили розмовами і сміхом п’ятеро учасників проекту —…


Lipikar Families

жовтень 2016, квітень 2017
Клієнт: L’Oreal (La Roche Posay)

«Родини Lipikar» — міжнародна програма бренду La Roche-Posay для родин із дітьми, хворими на атопічний дерматит (екзему), і діє з 2011 року. В рамках проекту родинам допомогають боротися із атопією, даруючи річний запас зволожуючих засобів гами Lipikar та консультації спеціалістів.

Симптоми захворювання є у кожної п’ятої дитини світу: шкіра таких пацієнтів дуже суха, подразена і схильна до запальних реакцій. Лабораторія бренда розробила гаму засобів Lipikar AP+ спеціально для пошкодженої атопією шкіри — дослідження тривали цілих 25 років! Тепер засоби гами Lipikar AP+ допомагають щодня зменшувати прояви захворювання.

Організувати івенти для медіа…


Color Expert Launch

березень 2017
Клієнт: Henkel (Schwarzkopf)

Бренд Schwarzkopf випустив нову фарбу Color Expert із технологією OmegaPlex — формулою, що номінувалася на Нобелівську премію. Продукт став революцією у світі фарбування — вперше настільки якісне відновлення стало доступним для домашнього використання.

Лінійка включає крем-фарбу, шампунь, кондиціонер і маску, які комплексно захищають і зміцнюють та відновлюють фарбоване волосся.

Розробити та організувати захід для медіа, блогерів та байєрів магазинів косметики із презентацією продукту і технології.

Жінки, які бажають фарбувати волосся і зберігати його здоровим. Вони хочуть отримувати високу якість, але не витрачати зайві кошти на салонні процедури.

Дівчата часто бояться експериментів із кольором волосся, бо…


Vichy Guest Editor 👧

вересень 2016
Клієнт: L’Oreal (Vichy)

Сторінка Vichy у Facebook — майданчик, де презентують новинки бренда, проводять розіграші та публікують поради із догляду за шкірою. Втім у соцмережах люди більше зацікавлені у відвертості людей, а не рекламних текстах.

Сформувати емоційний зв’язок із брендом, підвищити активність підписників за допомогою нового формату контенту у Facebook.

Кожна дівчина залежно від бекграунду та віку асоціює себе із певним образом чи людиною — розумною, красивою та успішною. Лідери думок — саме такі зразки для наслідування.

Різні сегменти жіночої аудиторії, які доглядають за собою: дівчата із проблемною шкірою, спортсменки, ті, хто починає боротьбу зі зморшками і просто…


#ВсеПідКонтролем 🗓

листопад-грудень 2015
Клієнт: L’Oreal (Vichy Normaderm)
Партнерська агенція: Hoshva DGTL

У вересні 2015 року Vichy — бренд аптечної косметики №1, перезапускав одну з ключових гам— Normaderm, призначену для догляду за проблемною шкірою. Давно знайома продукція з’явилася в оновленому дизайні та з покращеною формулою.

2014 року лікувальна косметика, зокрема і Vichy значно подорожчала через підвищення курсу євро. Конкуренти активізували «медичні візити» — взаємодію із лікарями, які просувають продукцію бренда пацієнтам. Утім у той час глобальна стратегія Vichy передбачала комунікацію без подібної співпраці з медиками, виключно через аптеки, онлайн-магазини та пряму рекламу. Продажі бренда у 2014–2015 почали падати.

– розробити механіку поширення…


Сад насолоди 🌳

липень-серпень 2017 року
Клієнт: Reckitt Benckiser (Durex)
Партнерська агенція: Hoshva DGTL

В Україні стартували продажі гелю-змазки Durex Naturals — зі 100% натуральною формулою. Категорія не користується високим попитом у нашій країні, тож першочергово було показати, що і секс сам по собі, і використання додаткових засобів — це природньо.

В Україні застосування гелів-змазок є низьким: такі засоби асоціюють із проблемами жіночого здоров’я, а вартість вважають зависокою.

Розробити онлайн-кампанію для запуску нового продукту.

Розмови про секс вважають вульгарними і неприродніми. Але секс — це природньо. Навіть у класичній літературі є захоплюючі описи сексу. …


Stand up Show Durex Dual Extase 👫

грудень 2016 — лютий 2017
Клієнт: Reckitt Benckiser (Durex)
Партнерська агенція: Hoshva DGTL

Бренд Durex випустив новий продукт — презервативи Durex Dual Extase — вибір для тих, хто прагне досягнути одночасного оргазму у парі. Із такою делікатною темою потрібно працювати обережно. Втім ми підійшли до неї жартома.

У розмовах про секс люди часто почувають себе ніяково, особливо якщо говорити про тонкощі досягнення оргазму.

Створити відео із лідерами думок, що познайомить онлайн-аудиторію із новим продуктом і його перевагами. Потрібно врахувати обмеження на рекламу медичних препаратів, що забороняє її промо у Google та YouTube.

Пари, що прагнуть досягнути гармонії у сексі.

Про…


#wantyoucloser 😍

травень-червень 2016
Клієнт: Reckitt Benckiser (Durex)
Партнер: Hoshva DGTL

Компанія Durex випустила на український ринок найтонші презервативи Durex Invisible. На 30% тонші за класичні. Це можливість бути ще ближче до свого партнера.

Дослідивши сексуальні потреби споживачів, Durex виявив, що товщина презервативу — найважливіший критерій при покупці. Пари почасти відмовляються від його використання, тому що вважають, що презерватив зменшить чутливість.

Презентувати новинку як найтонший презерватив, що руйнує усталену думку про зменшення чутливості і допомагає партнерам бути максимально близькими.

Молоді пари, які надають перевагу сексу без презервативу, бажаючи зберегти близькість і чутливість.

Ідеальні відносини — ті, де партнери вміють надихати один одного…


Veet Sensitive Precision Challenge 😲

грудень 2016 — квітень 2017
Клієнт: Reckitt Benckiser (Veet)
Партнерська агенція: Hoshva DGTL

Запуск нового продукту на ринок — виклик для компанії. Вихід нового тримера Veet Sensitive Precision, став челенджем ще й для його користувачів.

Категорія тримерів для жінок — незнайома широкій аудиторії, а їхня вартість (500–700 грн) — вища за звичні бритви та пінцети.

Разом із потенційними покупцями розповісти про новий продукт як ідеальний засіб депіляції чутливих ділянок тіла.

Прихильниці традиційних способів депіляції делікатних зон (бритва, пінцет, епілятор), які вважають свою шкіру чутливою і прагнуть позбутися неприємних наслідків від видалення волосся.

Заради гладенької шкіри жінки витрачають купу часу і…

Hoshva PR

Co-creation agency. The story is just the start.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store