Історія про насолоду для двох

Stand up Show Durex Dual Extase 👫

грудень 2016 — лютий 2017
Клієнт: Reckitt Benckiser (Durex)
Партнерська агенція: Hoshva DGTL

Бренд Durex випустив новий продукт — презервативи Durex Dual Extase — вибір для тих, хто прагне досягнути одночасного оргазму у парі. Із такою делікатною темою потрібно працювати обережно. Втім ми підійшли до неї жартома.

Проблема

У розмовах про секс люди часто почувають себе ніяково, особливо якщо говорити про тонкощі досягнення оргазму.

Задача

Створити відео із лідерами думок, що познайомить онлайн-аудиторію із новим продуктом і його перевагами. Потрібно врахувати обмеження на рекламу медичних препаратів, що забороняє її промо у Google та YouTube.

Цільова аудиторія

Пари, що прагнуть досягнути гармонії у сексі.

Ідея

Про різницю відчуттів під час сексу найкраще розкажуть самі жінки та чоловіки. Аби нікому не було соромно та незручно ми пропонуємо їм взяти участь у створенні стенд-ап шоу.

Рішення

Ми запросили ведучого Андрія Шабанова, акторок Анну Гресь та Наталю Гаріпову і блогера Андрія Трушковського, аби зняти власне шоу. У чотирьох випусках ведучі за п’ять хвилин обмірковують популярні міфи та непорозуміння між парами.

Усі тексти герої розробили самостійно: про що думають партнери під час сексу, чому чоловіки прагнуть усе в житті зробити швидше і що буде, коли помінятися тілами. А ще — який чоловік вперше був змушений чекати на жінку і з чим можна порівняти жіночий оргазм та його імітацію. Аби думки про ці та інші питання не заважали у момент пристрасті, кожен ведучий пропонує використовувати Durex Dual Extase — спонсора одночасного оргазму.

Ролики використали у медіакампанії, а також публікували на своїх сторінках у Facebook та YouTube учасники проекту.

Результат

Публікації у соцмережах та повні ролики на YouTube зібрали понад 140 000 переглядів. Медіакомпанія від Hoshva DGTL допомогла охопити 2 150 000 користувачів цільової аудиторії і зібрати понад 4 000 000 переглядів (враховуючи 30-секундні пре-ролли).


Let’s co-create!

co-create@hoshva.com.ua
Ми на Facebook та YouTube