Історія про відчутну близькість

#wantyoucloser 😍

травень-червень 2016
Клієнт: Reckitt Benckiser (Durex)
Партнер: Hoshva DGTL

Компанія Durex випустила на український ринок найтонші презервативи Durex Invisible. На 30% тонші за класичні. Це можливість бути ще ближче до свого партнера.

Проблема

Дослідивши сексуальні потреби споживачів, Durex виявив, що товщина презервативу — найважливіший критерій при покупці. Пари почасти відмовляються від його використання, тому що вважають, що презерватив зменшить чутливість.

Задача

Презентувати новинку як найтонший презерватив, що руйнує усталену думку про зменшення чутливості і допомагає партнерам бути максимально близькими.

Цільова аудиторія

Молоді пари, які надають перевагу сексу без презервативу, бажаючи зберегти близькість і чутливість.

Ідея

Ідеальні відносини — ті, де партнери вміють надихати один одного пробувати нове. Мати спільні захоплення — круто, і це єднає. Ми обрали як засіб зближення спорт і запросили пари до кемпу на природі, де тренування доповнили спілкуванням із сексологом.

Реалізація

Бренд Durex став партнером першого парного сезону проекту Fitness Geek Camp.

Gift-pack для учасників кемпу

Fitness Geek Camp — це формат відпочинку, який запустили засновниця лайфстайл-медіа bit.ua Таня Гриньова, засновниця тренінгового проекту Upgrade Алла Клименко та веб-розробниця і марафонець Маша Мюллер. Комбінація спорту і мотиваційно-освітніх подій покликана перезарядити учасників і познайомити із десятками однодумців за чотири дні.

На Fitness Geek Camp Durex Edition запрошували приїжджати парами. Для них створили всі умови, аби стати ближче і перенести відносини на вищий рівень: програма спільних тренувань, освітні зустрічі із сексологом Євгенією Чорнобай і розслаблена атмосфера Relax Spa Verholy. Серед учасників — Настя Голобородько та Артур Оруджалієв, Лєра Бородіна та Андрій Шабанов, Олександра Бородіна та Серафім Романов, Володимир та Ольга Дегтярьови, Алла Клименко, Ігор Посипайко.

Перебуваючи у кемпі, вони розповідали про свій спортивний відпочинок із хештегом #wantyoucloser.

Крім того редакція bit.ua підготувала проект про близькість — як не набридати один одному в парі, яким спортом можна зайнятися удвох і які пікантні сцени з кіно лишилися у наших дитячих спогадах. Наприкінці кожного тексту читачам пропонується перевірити рівень близькості зі своїм партнером на промо-сайті Durex.

Результат

Нам вдалося розповісти про переваги нового продукту через корисний для пар контент: за час кемпу у соцмережах з’явилося 84 публікації учасників про нього, а загальне охоплення сягнуло 250 000 користувачів.

Враховуючи паралельну діджитал-програму проекту, що проводилася командою Hoshva DGTL, охоплення кампанії склало 2 200 000 контактів із цільовою аудиторією.


Let’s co-create!

co-create@hoshva.com.ua 
Ми на Facebook та YouTube

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.