Історія, що згуртувала родини

Lipikar Families

жовтень 2016, квітень 2017
Клієнт: L’Oreal (La Roche Posay)

«Родини Lipikar» — міжнародна програма бренду La Roche-Posay для родин із дітьми, хворими на атопічний дерматит (екзему), і діє з 2011 року. В рамках проекту родинам допомогають боротися із атопією, даруючи річний запас зволожуючих засобів гами Lipikar та консультації спеціалістів.

Симптоми захворювання є у кожної п’ятої дитини світу: шкіра таких пацієнтів дуже суха, подразена і схильна до запальних реакцій. Лабораторія бренда розробила гаму засобів Lipikar AP+ спеціально для пошкодженої атопією шкіри — дослідження тривали цілих 25 років! Тепер засоби гами Lipikar AP+ допомагають щодня зменшувати прояви захворювання.

Задача

Організувати івенти для медіа із анонсуванням проекту і для родин-учасниць із нагоди старту програми із освітньою та розважальною складовою.

Цільова аудиторія

Родини із дітьми, хворими на атопічний дерматит.

Рішення

Наприкінці жовтня ми провели прес-конференцію із представниками бренда. Крім жіночих і родинних медіа до нас приєдналися і діти журналістів. Поки дорослі обговорювали серйозні теми — причини і прояви атопічного дерматиту, лабораторні дослідження та способи покращити здоров’я та стан шкіри маленьких пацієнтів, дітлахи малювали, бігали і гралися із аніматорами.

Під час події бренд оголосив набір родин для чергового етапу проекту. Взяти участь у ньому могли батьки із дітьми з усієї України, заповнивши заявку на сайті. Також інформація з’явилася на сторінці La Roche-Posay у Facebook та у медійних новинах. Із усіх надісланих заявок було відібрано 25 родин, і навесні ми запросили їх на спільну зустріч у Києві.

Від старту залежить, як будуть налаштовані його учасники протягом всього періоду проекту. Особливо важливо це пам’ятати, коли справа стосується лікування. Початком програми «Родини Lipikar» ми прагнули показати, що діти із атопією мають таке саме право бути бестурботними і насолоджуватися життям, як і всі інші.

Ми об’єднали понад 80 учасників — батьків і дітей, із Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра та Кривого Рога на старті проекту у столиці. Як організатори заходу ми координували приїзд і розміщення всіх його учасників і працювали із лекторами.

Зустрівшись, батьки мали нагоду познайомитися, розговоритися і відчути себе частиною великої спільноти. Експерти бренду La Roche-Posay — дитячий дерматолог і психолог у своїх лекціях пояснили, як і чому виникає атопічний дерматит. Натомість особистою історією боротьби із хворобою сина розповіла мама і засновниця проекту #Мамаслет, амбасадор бренда Аревік Арзуманова.

Під час заходу діти забули про свою проблему і досхочу награлися у великій гучній компанії. А на пам’ять про цей день усі отримали знімки із фотозони, хрумке печиво і перший комплект засобів гами Lipikar. Попереду на них чекали місяці в якості родини Lipikar — родини, яка отримає усе, щоб зменшити ознаки хвороби і покращити життя дитини.

Проект стартував яскраво і на самому початку об’єднав родини в одне ціле. Про свою першу зустріч учасники проекту і лектори події розповідали у соцмережах і охопили своїми дописами 32 400 користувачів.

Публікації


Let’s co-create!

co-create@hoshva.com.ua
Ми на Facebook та YouTube