Історія, що викликала чоловічі сльози

Veet Sensitive Precision Challenge 😲

грудень 2016 — квітень 2017 
Клієнт: Reckitt Benckiser (Veet)
Партнерська агенція: Hoshva DGTL

Запуск нового продукту на ринок — виклик для компанії. Вихід нового тримера Veet Sensitive Precision, став челенджем ще й для його користувачів.

Проблема

Категорія тримерів для жінок — незнайома широкій аудиторії, а їхня вартість (500–700 грн) — вища за звичні бритви та пінцети.

Задача

Разом із потенційними покупцями розповісти про новий продукт як ідеальний засіб депіляції чутливих ділянок тіла.

Цільова аудиторія

Прихильниці традиційних способів депіляції делікатних зон (бритва, пінцет, епілятор), які вважають свою шкіру чутливою і прагнуть позбутися неприємних наслідків від видалення волосся.

Інсайт

Заради гладенької шкіри жінки витрачають купу часу і зусиль на болючі процедури. Вони розуміють одна одну, а от чоловіки почасти уникають цієї теми, їм зручніше думати, що така ніжність — від природи.

Ідея

Хлопці мають відчути весь біль, який переживають дівчата заради ніжної та доглянутої шкіри, а натомість — отримати подарунок для своїх коханих — новинку від Veet, що виключає появу подразнень та порізів.

Реалізація

Наприкінці грудня троє fashion&lifestyle-блогерів — Маша Тимошенко, Маргарита Мурадова та Діана Глостер оголосили серед підписників конкурс на зйомку у відео-челенджі для Veet. Для участі необхідно було заповнити анкету із запитаннями про себе та свою пару. І домовитися зі своїм чоловіком чи бойфрендом, що на ньому випробують різні засоби для депіляції. Все серйозно — без знеболення та репетицій. Переможці отримали головні ролі у роликах і сам продукт у подарунок. Самі ж блогери виступили ведучими тестування.

Аби контраст між традиційними засобами депіляції та новинкою був більш помітним, спочатку на хлопцях показали дію пінцета, бритви та епілятора. Тремтіння рук, стиснуті зуби і краплі крові на шкірі учасників (і на додачу сльози на очах операторів) довели — біль справжній і сильний. Після такого тример сприймався як легкий масаж, що на додачу позбавляє зайвих волосків без жодних слідів процедури.

У результаті ми отримали три реальних експерименти у форматі телевізійного фешн-шоу. Ролики публікувалися на YouTube-каналі бренда та промо-сайті Veet. Крім того, кожна із блогерів розповідала про зйомки у своїх соцмережах та відео.

На другому етапі кампанії на сайті розмістили форму для виклику на челендж. Учасниця обирала зону і засіб депіляції, отримувала унікальний лінк, який надсилала своєму коханому чи другу. Якщо хлопець приймав челендж поголити обрану ділянку обраним способом, то за викладений відеодоказ отримував у подарунок тример для дівчини. Якщо не наважувся на таке, то отримував промо-код із посиланням на покупку тримера.

Результат

Охоплення відео на каналах блогерів та Veet склало 767 753 користувачів, що майже втричі перевищило плановане. За рахунок медійної кампанії Hoshva DGTL ми досягли 2 783 414 контактів із цільовою аудиторією.

5000 чоловіків отримали лінк на челендж і 37 із них — прийняли його та отримали обіцяний подарунок.


Let’s co-create!

co-create@hoshva.com.ua 
Ми на Facebook та YouTube