Blogviem

Na začátku byl nápad. Další z mnoha, které mě během dne napadnou. Ale tento naprosto nezvykle hlodal a hlodal. O jaký nápad šlo? Nápad začít psát blog. Asi znáš tu představu kterou jsem měl — tisíce pravidelných čtenářů, vymazlené příspěvky, hustokrutopřísná stránka atd.

Prostě chceš nemožné. Už jsem si maloval, jak do konce ledna 2017 všechno spustím. Dokonce už byla připravená stránka na platformě Wix.com, kde zbývalo zaplatit premium a publikovat první příspěvky. Dnes je 19.2. 2017, od prvotního nápadu uběhly skoro dva měsíce. Projekt Society revue stále není spuštěn.

Co se stalo? Dvě věci: našel jsem si práci a nelíbila se mi ta forma, kterou jsem si zvolil. To že jsem si našel zaměstnání, získal tak pravidelný denní režim by ještě tak nevadilo. Práce od osmi do pěti, 5 dní v týdnu dává přiměřené množství volného času. Druhý problém a ten největší problém je ta forma. Chtěl jsem být vážný, naprosto minimalistický, ulízaný jak můj napomádovaný účes.

Poslední týden konečně začalo pořádně hřát sluníčko. Konečně! Nemám rád zimu. Probouzí to ve všech hned lepší náladu. Myšlenkový pochod nad Society revue začal opět pracovat. Nad ranní cigaretou bylo rozhodnuto: smažu celé Society revue ze světa internetu. Stalo se! 
Začal punkovej projekt zvaný Medium.com kde si můžu dovolit neformálnost, styl rozcuchané účesy, nelimitovat se tématy a nic v podstatě neřešit. Můžu jen psát. Z telefonu v autobuse, na NTB v pátek večer a bude mi to naprosto jedno. Jestli máš zájem to číst tak budu rád.
Cílem je naučit se být více spontánní. První krok ze seznamu je úspěšně odškrnut — složit Blogviem.