Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam yayınlanan 43. son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Alparslan vuruldu, İlyas kaçırıldı ve yeni bir çete ortaya çıktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölüm fragmanında ise Gülmezler adındaki çete ortalığı bir hayli karıştırıyor. Peki dizinin yeni bölümünde başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ile dün akşam yayınlanan son bölümün ardından ekranlardaydı. Hızır geçmiş bölümde kendisine ihanet ettiği için yeğeni Alparslan’ı vurmaya kalmış fakat bunu tam onu vuracak başka bir silah ile Alparslan vurulmuştu. Dizinin yayınlanan son bölümünde tam bir kaos ortamı meydana geliyor. Alparslan’ın vurulması Gülmezler adındaki çete üstlenirken, olayların arkasında sürpriz bir isim var.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Alparslan’ın dayısı Davut, Ünal’ın karşısına dikiliyor ve Alparslan’a sıkılan kurşunun hesabını soruyor. Ayrıca bu olaya kadar gizliliğini koruyan Davut, devletin istihbarat bölümünün en tepesindeki isim çıkarak bir çok kişiyi de şaşırtıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümlerde aksiyonun daha da artacağı kendini hissettiriyor.

Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Yeni bölüm fragmanında kaçırılan İlyas üzerinden tehditler savuran Gülmezler tüm masa üyelerini tehdit ederek ailelerine korku salıyor. Gülmezler’in İlyas’ı kaçırmasının ona söyledikleri söz ise son bölüme damga vuran anlardan biri.. ‘Biz düşmanlarımızı öldürmeden önce sevdiklerini öldürürüz’

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’DA GÜLMEZLER ÇETESİ HIZLI GİRİŞ YAPTI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan son bölümünde yeni bir grup diziye dahil oldu. Kendilerine Gülmezler adını veren bu çete tüm sokaklara hakim ve yaşı küçük çocukları kullanarak eylemler düzenliyor. Son bölümde meydana gelen Alparslan’ın vurulması olayını da üstlenen bu çete tüm masa üyelerini haraca bağlamak istiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm framganında da diziye yeni katılan isimler dikkat çekerken, Gülmezler çetesinin ilerleyen bölümlerde daha da etkin olacağı hissediliyor.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated KamuForum’s story.