Lektury na lato —prosto z Bookstagramu Poczty Polskiej

Wakacje to czas na książki. Poniżej prezentujemy zestawienie gorących tytułów, szczególnie polecanych przez Pocztę Polską (Empik dla czytelników z tzw. wartościami — przyp. red.) do czytania na plaży, w górach, zagranicą lub na wsi.

1. Bestsellerowy podręcznik i lektura obowiązkowa dla każdego aspirującego tyrana

Podobno ulubiona książka prezesa PIS i premiera Węgier. Krok po kroku wprowadza czytelnika w arkany skutecznej manipulacji i stopniowego demontażu demokracji na przykładzie prawdziwych realizacji w historii.

Fot. Kulturysta

2. Cross-fit nie tylko dla miłośników krzyża!

Skuteczny zestaw ćwiczeń cross-fitowych. Jak zapewnia wydawca — nie tylko dla katolików. Poradnik proponuje alternatywę do postów i umartwiania ciała. Uwierz w swój sukces, bo — jak przekonuje — wiara czyni cuda.

Fot. Kulturysta

3. Czuły dotyk Katynia

Zbiór romantycznych historii, niestety, nie wszystkie z happy endem. W przygotowaniu kolejne części: Kocham Cię na zabój, Pocałunek SB i Tamtej wiosny w Smoleńsku.

Fot. Kulturysta

4. Ciasteczka betlejemskie Siostry Marii

Siostra Maria, znana z zamiłowania do ziół, tym razem przygotowała przepisy na wyśmienite ciasteczka betlejemskie i inne delicjały. Specjalny dodatek o leczniczych właściwościach daje niebo w gębie i Jezuska w sercu!

Fot. Kulturysta

5. Wszystkie winy Izraela

Uwaga!: tytuł zwodniczy, bo to lektura niekomfortowa dla wyznawców teorii, że bolszewicki zamordyzm zastąpiła syjonistyczna narracja.

Fot. Kulturysta

6. Biografia wybitnego męża stanu

Pozycja w sam raz na upalne dni nad morzem o ikonie totalnego męczeństwo narodu polskiego. Lektura obowiązkowa dla każdego prawdziwego patrioty.

Fot. Kuturysta