Медуза і надрив

Добрий вечір, ранкові сторінки! РС запустила та й інфодієту занедбала. Усе! Не буду, не буду читати! Мені краще бути з кришталево чистою свідомістю.

Хоча вичитала собі… Гм, до інформаційної дієти хочу додати БКБГ чи БГБК. А раптом? Хтось пише 2–3 місяці, хтось 4–5 для повного очищення від глютену. Але мене реально задрало бути апатичною медузою, яка все робить на надриві. Надрив і медуза, ги. Насправді: хронічна втома, брак енергії, мало позитивних емоцій (жалюгідні подоби їх я буквально вичавлюю із себе)… Коротше: а раптом?

Звучить заманливо. Правда, я собі нічого не обіцяла. Ну, начебто вчора молочку намагалася обмежити, а з пшеничним я поки не поспішаю. Тут головне – саму себе не налякати. У мене при слові дієта починаються панічні атаки і вмикається режим жору))) Організм боїться ймовірних обмежень і безумними очима починає рискати по їстівному. Сьогодні молоко було в кексі, ну і глютен, власне, теж там. Питається: що ж їсти? Налягала на курку. Власне, я і так любитель схеми овочі-білки. Але ще ж ГВ і рання весна з нітратними оними. Ну, поки я дозволяю собі розкачатися, придивитися і роздумати, що ж його можна. Повний старт намічаю на кінець місяця – не з понеділка і не з першого числа (ну щоб не злякати саму себе).

На безмолочці я якось місяць провела. Думала, допоможе шкірі. Шкіра ж за місяць оновлюється. Ну, змін не відбулося, то я й махнула рукою. Може, насправді треба довше. А може, це таки глютен? До слова, шкіра моя полюбила вітамін С. Зовнішньо. Може, і внутрішньо вона не проти – хто зна. До добавок я ще не дісталася.

Ну, і в лікаря я сьогодні була. Зранку хвороба мене розвезла, та ще й цей мокрий сніг: думала відмінити. Та потім зважилася і викликала таксі. Наче все ок, то й добре. І не боляче, чого я боялася.

Так, це друга важлива річ, яку я «шафен». А що ж перше? Ага, подала документи на соцдопомогу. Як добре, що я по телефону записалася на прийом. Думала, жива черга мене порве. «Я только спросить»…

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Karolina P’s story.