Litter me with cat videos
Kathleen Brennan
12

There’s only one that I’ve noticed and it’s the price. But it’s worth it. One jug is about $14 and lasts a week. The cheaper kind, of which I need two, is about $7-8 each. In the long run you could save, but shelling out $14 each time for something you’re just going to throw away feels harder to do than $7 or $8 every few days. All depends on how you look at it.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.

Responses
The author has chosen not to show responses on this story. You can still respond by clicking the response bubble.