Mikulášske kakavejko so Sany

Koza ako čert?

Všetci ho dobre poznáme. Každý o ňom vie. Jeho pozitivizmus je nesmrteľný, jeho ústa nezastaviteľné a jeho láska k nám nehynúca. Áno, je to náš Okky, Koza, Reza, Žigy, dokonca Želatina. Nech už ho voláme akokoľvek, je to kapitán slovenskej reprezentácie, náš úžasný motivátor a skvelý priateľ. Kto? Predsa Lukáš Řezanina!

Don Chuan? :D jednoznačne balič!

Dnes je sviatok skôr aj neskôr narodených. Máme Mikuláša a to znamená, že mnohí si ráno našli vo vyčistených čižmičkách odmenu za celoročné snaženie. Ja som bola pravdepodobne zlá a ráno som si v čižmičke nič nenašla. Žigy má Mikuláša veľmi rád, keďže podľa jeho slov nikdy nezlostí (konečne mu ten vtip vyšiel :D) a vyjadril sa aj takto: ,, Mám ho rád asi pre to, že keď som bol úplný drobec, videl som ako suseda navštívili čerti. A povedal som si, so slzičkami v očiach, že mňa nikdy nedostanú.” Jeho nedostanú, ale sám sa rád za čerta prezlieka.

,,Blonďatý čert s modrými očami,”ako sa v jednom z komentárov vyjadrila jeho sestra Peťka.

Nášho Okkyho sme si počas dlhých spoločných chvíľ mohli všimnúť ako čerta, smetiara a počas zápasov na Kempe má potrebu farbiť si tvár načierno. Či už sebe, alebo deckám v jeho tíme. Moja zvedavosť nemá hraníc a tak som narukovala s hŕbou otázok.

,,Aj dievčatá sa mi páčia z Kolumbie a Kostariky. A ja tiež, keď je šanca, tak si hodím trošku tmavšiu pleť. Tak som smetiar alebo čert. Smetiari sú veľmi dôležití ľudia a môžu byť špinaví. To je sen,”prezrádza Koza.

Jeho vlasy a oči by naznačovali, že sa prezlečie za anjelika, ale to sa mu nepozdáva: ,, Anjelik pass, ja mám rád vzrúšo.

Nášho Okkyho by sme za nič nevymenili a môžeme mu ďakovať za náš Kemp, pretože bez neho by to určite nebolo ono. Vždy rozprúdi riadnu zábavu. Pri jeho volovinách sa nám síce občas zastaví rozum. Nasvedčujú tomu nohavice, ktoré kúpil sestre, no zapáčili sa mu natoľko, že si ich nechal a sám ich nosí. Je riadny blázon v pozitívnom slova zmysle a my ho preto ľúbime. Každému z nás neustále dodáva energiu a pozitivitu. Dokonca aj keď nestíhame loď, vlak, či autobus, ale veď to nejak bude a dôležité je, že sme spolu.

S Turom sú naše hviezdy a my si vážime, že s nami vydržali a robia všetko pre to, aby s nami ostali aj naďalej a trávili najlepší týždeň v roku na Kempe Snov s partičkou Snóóóóv!

Položila som mu veľmi dôležitú otázku, s ktorou mu už nejaký ten piatok nedáme pokoj. Pýtala som sa na jeho frajerku. Každý KempSnovák vie, že s jeho frajerkou to je nekonečný príbeh, niečo ako telenovela. Jeho frajerka je ako činnosť slovenských politikov, nikdy ju nikto nevidel, ale hovorí sa o nej. a teda… Vôbec existuje?

,,Frajerôčku moju všetci spoznáte na Kempe Snov a to bude veľká šou!” Touto vetou si nie som istá a myslím, že nie som jediná. Všetci mu však prajeme, aby si našiel schopnú ženskú, s ktorou si bude rozumieť. Opýtala som sa ho kto alebo čo je Adéla, avšak odpovedi sa radšej šibalsky vyhol.

Okkyho si často doberáme, ale on sa neuráža a občas vyjde nejaký ten vtípek aj jemu a je to riadne delo. Alebo aj nie? Je to riadny čert :D

Všetkým držíme na MS palce a veríme v čo najlepší výsledok. Posielame im veľa pozitívnej energie a vytrvalosti!

Vaša Sany :)

Kakavejko už v nedeľu o 19:00!

Pridaj sa do partie aj ty! Viac na:

www.kempsnov.sk

www.floorballacademy.sk

A jedna novinka z posledného zápasu na MS ! :D

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.