19 April, Tuesday: 17 Days Left

#noProDipChallenge

Ókej. Moje prvé pozorovanie je, že takýto nátlak ako-tak funguje (všimnite si tú metriku)

Ráno som vstal a tešil som sa, že sa večer pochválim ako moc produktívny som dnes bol. Nuž, úprimne sa nemám moc čím chváliť, ALE (!) bol som aspoň trochu úspešný. Malé kroky. Lepšie než nič.

Anyway — moj plán bol počas roboty narvať do diplomky aspoň dve hodiny a doma dalšie dve. Work bol chaotický a podarila sa mi iba hodina a pol (aj tak ok) a domov som prišiel až okolo ôsmej.

Človek príde home (20:00), vyštavený unavený, začne robiť večeru, hodí si k tomu nejaký seriálik (Lucifer S01E11) a potom má chuť zaspať (21:00). Samozrejme som nemohol hneď pracovať, tak som si pustil YouTube. Prešla ďalšia hodina (22:00). TU bol môj najväčší boj, ale práve kôli tomu, že teraz píšem tento daily report, som sa donútil vstať a sadnúť si aspoň na ďalšiu hodinu nad články. #StruggleIsReal #PracujemNaTom

Total dnešné skóre: 2,5hod. práce z naplánovaných 4hod, 1 mini-breakthrough teraz večer. Nátlak funguje. Overall 7/10. Celkom Spoko.

Zajtra mám napláne mať spísané a pochopené celé analytické odvodenie PDE pre cenu Azijskej Opcice, tak uvidíme, či sa mi to podarí. Reálne mám vybookovaných aspoň 6 hodín na prácu.