האור של הבית בבית

וואו זה היה מטורף!!!!

אז לפני קצת יותר שלושה חודשים התחיל לו מסע מפרך, מייגע, קשה ולא ייאמן, מסע ה- אור סיונוב באח הגדול 7. ואתמול בערב באופן מפתיע ביותר הוא הסתיים.

אז מה היה לנו?

קמפיינים שכל בני המשפחה לקחו בו חלק (חוץ מאבא אחד שתמיד עובד בבוקר…)

אהבה ותמיכה מטורפת מהקהל בבית

הופעות אורח באח הגדול

חברים ומשפחה שאין אין אין דברים כאלה

סיקורים בעיתון, דמות בארץ נהדרת!

אג’נדות מופלאות מרתקות ואמיצות שנשמעות בפעם הראשונה בפריים טיים

והרבה הרבה הרבה אור!

במשך שלושה חודשים, צפיתי נפעמת בחברה הכי טובה שלי, האחות המדהימה הזו שלי מחוללת נסים ונפלאות בבית המשוגע הזה. ראינו את אור כחברה מופלאה שעומדת לצד חבריה ומרימה אותם מתי שהיא רק יכולה, עם מילים כל כך מעודדות ומחזקות. תומכת בהם בכאבם בשקט, פשוט בהיותה על ידם. ראינו אותה נלחמת ללא חת מול אדם מפלצתי, אלים ופצוע שפצע אחרים להנאתו. לא מוותרת, למרות הפחד והאיום, לא נכנעת לאלימות הזו שלו, דואגת שהוא יצא מהבית הזה. ראינו אותה מבשלת, צוחקת, בוכה ורוקדת. ראינו אותה מדברת ומציגה את דעותיה הכל כך חכמות ולא שגרתיות. מציגה דברים שמעולם מעולם מעולם לא נאמרו בפריים טיים.

לצד הריקושטים שעפו בעקבות הריב אור- שי חי, אור קיבלה אינספור תגובות מדהימות מצופים בבית שהרגישו שסוף סוף יש על המסך מישהי שמדברת את מה שהם חושבים. הרעיפו עליה אהבה, הערכה, ודאגה שממיסים את הלב. הרגישו כל כך קרובים אליה מבלי שהכירו אותה מחוץ למסך הקטן. ראו בה מודל לחיקוי, מישהי שרוצים לראות אותה עוד הרבה הרבה על המסך, ולא מבית האח הגדול, אלא בתפקיד משפיע.

בתוך כל השגעון הזה, עבדה גם קבוצה קטנה ומדהימה של חברים ומשפחה שאור ליקטה סביבה. החבורה הזו הפכה עולמות כדי שדבריה של אור ישמעו ויגיעו לעם ישראל. וגם חבורת מעריצים מדהימה שהצטרפה למאמץ מבלי להכיר את אור מחוץ לאח הגדול.

כבר אמרתי פה שאור בשבילי ניצחה מזמן את המשחק הזה. וגם אתמול, יותר מתמיד, היא יוצאת כמנצחת הגדולה של העונה!!!

אוריק אהובה שלי, המסע שלך באח הגדול הסתיים אבל הדרך האמיתית, המשמעותית, הגדולה עוד רק לפניך. איך את תמיד אומרת לברק? האח הגדול זה רק פסיק בחיים שלך, הכל מתחיל עכשיו!

את אהובה, את אדירה, את נשמה, את אחת ויחידה. אני לא מפסיקה ללמוד ממך. אני לא מפסיקה להתפעל ממך. אני גאה בך ואוהבת אותך יותר מאי פעם ויודעת שאת הולכת לשנות עולמות.

ואני פה סיימתי, כי סוף סוף אחרי שלושה חודשים ארוכים ארוכים אני יכולה לדבר איתה, ישירות איתה, ולספר לה כל פיפס קטן שעובר עליי כל שעה, כל דקה.

תודה לכם, לכל מי שקרא/ה ותמכ/ה.

ועכשיו- יוצאים לדרך חדשה ומסעירה!!

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.