“Від pub’у до світових чартів”


23 березня 2015 року світ побачив дебютний альбом британця Джеймса Бея (James Bay) під назвою “CHAOS AND THE CALM” (Хаос та спокій), який добавив до скарбниці хорошої музики 17 треків.

Обкладинка пластинки.

Особисто я встиг пройтися вулицями свого занедбаного містечка, маючи в вухах навушники, з яких лунає голос виконавця і можу впевнено сказати, що ця музика з магічним ефектом, тому що місто здалося кращим. Можливо, такий ефект присутній через те, що Джеймс, 23-річний хлопець з Хітчін, містечка в графстві Гартфордшир, що в Англії. Співак говорить, що яким заклопотаним він би не був, він все одно повертається. Тут все почалося. Перша гітара.

Виступ в місцевому пабі, відео з якого проклало Джеймсу дорогу до Нью-Йорка, для запису нових пісень.

Після цього виступ перед концертом The Rolling Stones.

Hozier, автор пісні “Take me to church”

Потім були два-міні альбоми: “The Dark of The Morning” та “Let It Go”.

У 2014 році Джеймс гастролював із Hozier, включно із солд-аут концертом у Бостоні в Хеллоуінську ніч, коли він виступав з намальованим черепом на половину обличчя.

Ти можеш йти по бруківці маленького міста, або кататися на велосипеді по вело-доріжках мегаполісу. Просто обери пісню.

А пісні і справді, різні. Наприклад “Hold back the river” зі своїми спокійними початком та закінчення і запальною серединою. Напевне, в цьому і є “хаос та спокій” Джеймса Бея.

Або “Let it Go” — пісня для приміщення. До речі, відеокліп на дану композицію побачив світ разом із пластинкою.

Я, впевнений, що кожен знайде в “CHAOS AND THE CALM” щось своє, бо всі ми різні. Хтось хаос, хтось спокій, а хтось і те, й інше.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Любомир Пащак’s story.