Harmonogram rozwoju protokołu Bancor

Woody Allen powiedział kiedyś: „Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, powiedz jej o swoich planach”.

My, zespół stojący za projektem Bancor, budowalismy i wdrażaliśmy serwisy internetowe od dekad i możemy stwierdzić, że jest w tym wiele prawdy, zarówno z perspektywy strategii, jak i tworzenia oprogramowania. Jednakże wciąż wierzymy, że to ważne, by mieć szczegółowy i treściwy harmonogram i jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się nim ze społecznością, ponieważ oferuje unikatowy wgląd w naszą wizję i w to, w jaki sposób chcemy rozwijać sieć Bancor.

„Wierzymy, że tokeny i platformy inteligentnych kontraktów pozwolą na masową współpracę na niespotykana do tej pory skalę. Naszym głównym celem jets zbudowanie narzędzi, które pozwolą każdemu użytkownikowi na uczestnictwo w tych współczesnych ekosystemach.”

Użyliśmy Trello, żeby podzielić się harmonogramem rozwoju Bancor i będziemy aktualizować ten harmonogram. Uruchomiliśmy również głosowanie oraz publiczne komentarze, więc śmiało głosujcie na Wasze ulubione funkcje, zostawiajce komentarze na temat czegogkolwiek, czym chcielibyście się z nami podzielić.

The Bancor product roadmap is available here.