Hello World або навіщо я пишу цей блог?

Я почну, можливо, з дечого, що вас розчарує: жодна з статей цього блогу не вилікує вас і не розкаже, як вам далі жити. Тут ви не знайдете вирішення своєї проблеми, але можете знайти правильне питання.

Тут немає інформації на кшталт “як відкрити в собі жінку” чи “як завоювати чоловіка мрії”. Такої “психології“ в мережі просто хоч греблю гати і це вносить свої корективи в наше ставлення, як до самої психології, так і до тих, хто працює на цій ниві.

Оскільки на сьогодні (і я сподіваюсь, що так не триватиме вічно) в нашій державі на законодавчому рівні належним чином не регулюється ця сфера діяльності, то психологом себе називють дуже різноманітні люди, часто з сумнівною освітою та не менш сумнівним досвідом.

Цей блог, в першу чергу, для того, щоб кожен бажаючий міг відрізнити науково-популярні статті, метою яких є розвага читача та продаж реклами, від тих текстів, які базуються на науковому підході і які написані, щоб пояснити складні речі доступно і просто для кожного читача.

Цей блог для того, щоб ви перестали боятися таких слів як “психотерапевт” та “психолог” і розуміли коли і для чого ви можете звернутись до цих спеціалістів. Ми звикли, що психотерапевти — це майже психіатри і до них ходять тільки “псіховані”. А “нормальні” люди, коли мають проблеми — ідуть до друга, напиваються в зюзю і їм стає легше. Не дуріть себе, легше від цього ніколи не стає. Не можна позбутись проблеми просто забувши про неї, психіка так не працює.

Цей блог для того, щоб ви побачили можливості. Може бути так, що проблеми є, але визнавати їх не хочеться. Бо якщо їх визнати — то як далі з нею бути? А може бути так, що, здавалось би, проблем і немає, але чомусь на душі паршиво. А може бути ще бо зна як. Тут ви знайдете, які є варіанти, як зрозуміти що проблема є та що з цим далі робити.

І нарешті, у цьому блозі я пропоную бачення. Воно може бути правильним чи ні, а можливо правильним тільки частково. Важливо інше — ми про це вже говоримо. Якщо ви не погоджуєтесь з тим, що тут написано — то і це чудово. Адже в дискусії народжується істина. Давайте шукати її разом, кожен свою.

Пишіть мені на мою електронну скриньку Kristina.miroshnykova@gmail.com якщо:

  • Вас цікавить тема, яка ще не висвітлена в цьому блозі
  • у Вас є питання щодо вибору психотерапевта, пошуку психотерапевта, тощо
  • Ви хочете щось сказати мені особисто про те, що Ви прочитали в цьому блозі
  • Ви хотіли б отримати консультацію від мене
  • в інших не зрозумілих ситуаціях =)

Якщо Вам не подобається спілкуватись за допомогою електронної пошти, ви можете написати мені листа з запитом про номер телефону і я з радістю Вам його надішлю.