Sudėjau, kaip norėjau

Knygynas, kuriame dirbu, apleistas reikalas pasaulio pakraštį. Jo neuždaro, nes laukia geresnių laikų, o aš laukiu, kol iš čia išeisiu. Laukdama prasmingai leidžiu laiką, dėliodama knygas lentynose. Šiandien pertvarkiau lietuvių rašytojų skyrių. Galimi įdomūs deriniai. Pagal knygos dydį, viršelio spalvą, leidyklą, autoriaus lytį, turinio panašumą arba pardavėjos skonį ir nuojautą. Tai šįkart (kadangi ši vieta tokia apleista, kad joks leidyklos vadybininkas nesidraskys mojuodamas mokėtų lentynų ir atskuktų viršelių skaičių lentelėmis bei centimetrais, sudėjau kaip norėjau. Šiuolaikinė lietuvių literatūra. In your face.

Lietuvių literatūra Sudėjau kaip norėjau #sekmadienisdarbe #sundayatwork #stasyssaltoka #gabijagrusaite #pietiniakronikas #konegalimasakytimerginaibare #povilasšklėrius #tinginiomanifestas #debesyla #jakučiūnas #utopija #gerdajord #gertruda #dariustauginas #draugas #afganistanodaktaras #viliuskociubaitis #tomasvaiseta #orfejaskelionepirmyniratgal #ginaviliune #bookshop #mizantropijaknygyne

Tinginiai blogeriai, pripažinti intelektualai, miesto istorijų rašytojai, šiuolaikiniai nihilistai, istorijas apie moteris rašančios moterys, eksperimentuotojai, rašytojai, apie kuriuos niekas nieko negirdėjo ir niekas nieko nerašys, vyrai, rašantys apie vyrus, moterys, rašančios apie vyrus, moterys, rašančios apie istorinius vyrus, moterys, piešiančios apie moteris, nauji vardai, seni vardai. Ir visi, kas tilpo įlentyną, bet niekaip neaprašyti šitame tekste.