מדריכים לסקס טוב יותר

סקס ויחסי מין זה אבן הבסיס של כול מערכת יחסים — אז מה אפשר לעשות בכדי לשפר את חיי המין שלכם?

להוסיף רגש למיניות | זוג מזדיין בתנוחות סקס שונות

כול מערכת יחסים בנויה על סקס וקרבה פיזית/נפשית בין בני הזוג — בתחילת מערכת היחסים הכול מרגיש נהדר ובמיוחד הסקס להוט, מרגש ופשוט מהנאה. זאת התקופה הראשונית אשר נקראת ‘ירח הדבש’, אך לאחר תקופת זמן מסוימת, ירח הדבש נגמר.

לפעמים זה יכול לקחת מספר שבועות בודדות, חלקינו בני מזל יותר ותקופה זו יכולה להימשך חודשים ארוכים אך בסופו של דבר לכול מערכות היחסים יש דבר אחד במשותף: תקופת ‘ירח הדבש’ נגמרת בסופו של דבר.

כיצד לזהות מתי ירח הדבש נגמר?

הסימן המרכזי זה כמובן הסקס — ברגע שמתחילים לקיים פחות יחסי מין ו/או הסקס הופך להיות משעמם או להרגיש כמו מתלה ופחות פינוק, זה הרגע שאתם יודעים שהתקופה היפה נגמרה.

הרבה מאוד זוגות מגיעים לצומת דרכים זו במערכת היחסים שלהם ובמקום לנסות ללמוד ולהשתפר הם מסובבים מבט ושוכחים מכול העניין, עם גישה כזו אין הפתעה שלאחר מספר שנים יש דיבור על גירושים בפרק.

תקופת ‘ירח הדבש’ | יחסי מין מרגשים הופכים למעוסים

שיפור חיי המין והסקס

מה אפשר לעשות בכדי לשפר את הסקס ולמנוע את הירידה בחשק לאחר סיום תקופת ירח הדבש?

שאלה מעולה — שיפור במיניות ובחיי הסקס שלך ושל בת זוגתך זה הצעד הראשון והמרכזי שתוכל לעשות בכדי לגרום לרגש ולתשוקה לחזור לבין הסדינים במיטה.

דיבור מלוכלך

אם יצא לכם אי פעם בחיים לקרוא רומן לוהט על אהבה, בטח שמתם לב לריבוי תיאורים של סצנות מין עם דיבור מלוכלך וקשוח. נשים רבות מתביישות להודות בכך, אך הנן אוהבות דיבור מלוכלך והדבר מאוד מחרמן אותן. למרבה הצער, אינן יודעות כיצד לבקש זאת מבן הזוג שלהן, כך שהפנטזיה נשארת בגדר חלום שלא יתגשם.

המדריך לדיבור מלוכלך פורסם במקור באתר סוכנות שירותי ונערות הליווי מונקו ישראל.

סקס אוראלי

אם תכנסו לאתרי סקס שונים המכילים מדריכים ומאמרים בנושא של יחסי מין, ככל הנראה תתקלו בהמון מאמרים המסבירים לנשים כיצר לרדת לגבר בצורה נכונה ושיטות שונות לעשות זאת. למרבה הצער, מצד שני, אין מספיק מאמרים אשר מסבירים לגברים כיצד צריך לרדת לאשה.

המדריך לסקס אוראלי נכון וכיצד לרדת לאישה פורסם במקור כאן.

כיצד לשפר את חיי הסקס? | אישה מבצעת סקס אוראלי

אתרים מומלצים המציגים טיפים והמלצות בתחום המיניות

כמובן שכמו כול דבר אחר בחיינו, חזרה ולמידה זה התרגיל המנצח — לקרוא מדריכים זה לא מספיק כי הדבר החשוב באמת זה לנסות בפועל את מה שלמדתם, לטעות ולהיכשל ואז לנסות שוב!

אבל בכול מקרה, לאלו שכן רוצים שיהיה להם גישה למספר אתרים אשר מוציאים תוכן חדש בתחום הסקס והמין תוכן הכולל מאמרים ומדריכים לשיפור הסקס — הכנו בשבילכם רשימה של אתרים כאלו:

— לגברים-mako men

— לנשים-atmag יחסים

הוסיפו רגש ותשוקה ליחסים | תנוחות סקס שונות

מערכות יחסים ארוכות בנויות על סקס טוב

זוגות אשר נשארו יחדיו תקופה ארוכה והם מאושרים יגידו לכם שיחסי המין זאת אחת מאבני הסביב המרכזיות במערכת היחסים שלהם לכן חשוב תמיד לזכור שצריך לפלפל ולתבל את העניינים בין הסדינים, להוסיף רגש ולנסות דברים חדשים, גם לגבר וגם לאישה.

אנו מקווים שמצאתם מדריך זה שימושי ומועיל— הערות או תגובות תוכלו להשאיר לנו בתחתית העמוד או בטוויטר, נשמח לשמוע ממכם!