Mutsuzluk Üzerine

Ünide saat 1'de flut dersim var, neyse hocanın odasına gittim, alıştırma yaparken hoca geldi ve bana dedi ki; ‘’Mustafa öğleye kadar uyumak ne güzel bir şey değil mi?’’ (O gün Hocanın sabah dersi yokmuş) bende dedim ki; Hocam, benim için bir anlamı yok ben öğleye kadar uyusam da 2 gün uyusam da mutsuzum, hayattan zevk almıyorum, beni bu duruma getiren sizlersiniz bu yüzden hepinizin teker teker geçmişini si….(normal hayatta bu kadar uzun konuşmazdım aslında, o aralar ne olmuşsa böyle konuşmuştum)

Neyse, bu olaydan sonra hayatımda bir değişiklik olmadı……. başka bir konuya geçiş yapıyorum.


Bakın size bahsedeceğim bu olay özellikle ülkemizde şaşırtıcı derecede arttı. Tamam konuyu açıklıyorum; Üniversiteyi Kazanan Kızların Ailesinin Gönderdiği Para Yetmediği İçin Or*spuluk Yapmaları. Bu konuyu #ÜKKAGPYİOY diye kısaltabiliriz ya da kısaltmayı s*ktir edin. Neyse konu bu işte, tabi bunu modernleştiren kızlarda var mesela sadece zengin ve arabası olan erkeklerle sevgili olanlar, eğer çalışkan değillerse hocalara sarılıp ağlamaları onlardan not istemeleri onlara hizmet etmeleri gibi modern örneklerde var bu konuda baya önemli BİR KONU.


Yukarıda anlattığım şeylerin saçma olduğunu düşünüyorsanız ……. YANILMIYORSUNUZ, evet saçma, ama sembolizm akımından etkilenerek bu konuları yazdığım gerçeğinin saçma olduğunu düşünemezsiniz.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated OZTURK’s story.