Голосування за пропозицію щодо фінансування NEM Foundation у 2019 році:

Image for post
Image for post

Старт голосування за пропозицією на фінансування NEM Foundation

Шановне ком’юніті,

Цей пост дає старт голосуванню за пропозицію на фінансування NEM Foundation в 2019 році. За останні 10 днів ми поділилися низкою повідомлень, які ви можете знайти за нижченаведеними посиланнями:

Документи стосовно пропозиції:

Оголошення на форумі:

Презентація:

FAQ

Відеоповідомлення

Анонси

5-денне оновлення

Відповіді на питання від розробників

Анонс по розробці мобільного гаманця Catapult

Минулі повідомлення

Звернення до спільноти

Відповіді на найчастіше запитувані питання

Ми хотіли б підтвердити такі умови голосування:

1. Голосування буде вважатися дійсним, якщо мінімум 3% голосів за POI буде віддано за варіант «ТАК».

2. Для того, щоб пропозиція щодо фінансування вважалася прийнятою, 65% голосів має бути віддано за варіант «ТАК».

3. Голосування розпочнеться 15 лютого о 18:00 за CST, триватиме 5 днів і закінчиться 20 лютого в 18:00 за CST.

4. Всі учасники спільноти можуть голосувати за допомогою NEM Wallet.

5. Щоб проголосувати, на головній сторінці гаманця NEM виберіть пункт «СЕРВІСИ / SERVICES» на верхній лівій панелі навігації. Далі виберіть пункт під назвою «ГОЛОСУВАННЯ / VOTING». Ви побачите посилання під назвою «ПЕРЕГЛЯНУТИ ОПИТУВАННЯ / SEE POLLS». Наше голосування буде у переліку “Official” tab.

Image for post
Image for post

6. Керівництво по голосуванню можна знайти тут. Також ви можете скористатися відеокерівництвом по голосуванню, наданим учасником спільноти @Stinghe_Dorian.

7. Вірогідно, кошти для фінансування, будуть надані з фондів екосистеми та за рахунок маркетингових коштів. Повний перелік фондів ви знайдете за посиланням

Підсумкове резюме:

Якщо заявка на фінансування буде схвалена, NEM Foundation буде реорганізовано. Будуть створені нові департаменти, орієнтовані на створення продукту. Керівниками цих департаментів будуть технічний директор, директор з продукту, фінансовий директор, директор з розвитку бізнесу, головний операційний директор, директор з маркетингу та директор по доходах.

Кожен з керівників цих департаментів буде відповідальний на ключовими показниками ефективності та звітувати безпосередньо ком’юніті і Раді для забезпечення прозорості та підзвітності. Всі витрачені кошти будуть проходити через главу фінансового департаменту та дотримуватися послідовних стандартів бухгалтерського обліку.

NEM Foundation повинен продовжувати існувати як орієнтована на продукт, орієнтована на прибуток і орієнтована на спільноту організація, тому що:

1.NEM Foundation буде проводити ефективний маркетинг, розвиток конкурентоспроможного продукту та бізнес-партнерств, що буде ключовою потребою для запуску та комерціалізації Catapult , також є стратегія по просуванню Catapult за допомогою комплексної стратегії цифрового маркетингу та розвитку ключових стратегічних відносин, які були започатковано.

2.Новій керівній команді всього один місяць, і вона прагне працювати прозоро і підзвітно. Александра Тінсман, обраний президент, набрала найбільшу кількість голосів як при голосуванні з використанням POI, так і при голосуванні зареєстрованих членів фонду.

3. Ми додаємо потужний набір цілей для технічних функцій продукту, інструментів для розробників і програмістів, які допоможуть зробити платформу NEM кращої в галузі. Також для забезпечення економічної стабільності, буде призначено директора по дохода.

4. Ми пропонуємо бюджет зі швидкістю витрат, зниженою приблизно на 60% в порівнянні з попереднім рівнем. Це дозволить Фонду досягти амбітних результатів з відповідальним використанням резервів. Цей бюджет ще не підтверджено, і попереду ще багато кроків, перш ніж ми отримаємо фінансування, необхідне для цих планів.

5. Багато роздумів було висловлено під час розгляду невдач і успіхів Фонду 2018 року, а також при розумінні загальної картини того, як структуровані інші подібні успішні організації. Затвердження цього запиту на фінансування означає, що ми можемо використати його для забезпечення належного розподілу ресурсів.

Три речі, які ми очікуємо побачити в 2019 році, якщо фінансування буде схвалено:

1) Чекайте на більшу кількість підприємств, що використовують Catapult на комерційній основі.

2) Чекайте побачити більше транзакцій в приватних і публічному блокчейнах після запуску Catapult.

3) Чекайте більше сильного лідерства, надійного управління та більшого взаємодії з ком’юніті, партнерами і всім світом, оскільки ми сподіваємося на світле майбутнє.

Ми хочемо підкреслити, що NEM Foundation діє як окрема організація і є одним з багатьох учасників, що вносять вклад в екосистему платформи NEM. Тому NEM Foundation не є NEM.
Платформа NEM залишається сильною і процвітаючою.

Протягом 10-денного обговорення пропозиції ми отримали безцінні відгуки і будемо прагнути служити спільноті на цьому шляху. Ми також бачили пропозицію NEM Labs, і NEM Foundation повністю підтримує його, оскільки ми заохочуємо якнайбільше учасників екосистеми NEM. Голосування за пропозицію від NEM Labs також буде проходити за POI, і ми будемо раді взаємодіяти з спільнотою, щоб проголосувати за обидві пропозиції і прийняти краще рішення для майбутнього NEM Foundation.

Також до вашої уваги пропонуємо новини від провідних криптомедіа щодо діяльності NEM Foundation:

  1. Новий президент фонду NEM.io Олександра Тінсман: правильний шлях до управління фондом
  2. NEM.io Foundation реформує операційну структуру та фокусується на продукті.
  3. Майбутнє NEM (XEM) буде визначено подальшим шляхом NEM Foundation та NEM Labs.
  4. ХЕМ повстає з попелу завдяки волі NEM Foundation

Оригінал повідомлення ви можете знайти за посиланням:
https://forum.nem.io/t/nem-foundation-update-voting-for-funding-proposal-2019/22007

Written by

NEM is an open-source, developer-friendly smart assets blockchain platform for businesses launched early 2015.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store