Пропозиція щодо фінансування NEM Foundation у 2019 році

Шановне ком’юніті.

Ця пропозиція є можливістю почути вашу думку шляхом голосування (Proof of Importance алгоритм) «ТАК» чи «НІ» на підтримку запиту на фінансування NEM Foundation. Ми повністю перебудували операційну структуру і мету існування NEM Foundation. Фактично ми починаємо з нової сторінки. Це означає, що під новим керівництвом ми рухаємося в новому напрямку і що NEM Foundation дійсно існує заради підтримки ком’юніті.

Перед голосуванням ми наполегливо рекомендуємо проаналізувати ресурси, які ми підготували, щоб допомогти вам прийняти зважене рішення:

  1. Презентація
  2. Відповіді на питання
  3. Відеоповідомлення

Умови голосування:

1) Голосування буде вважатися дійсним, якщо буде набрано мінімум 3% голосів від загального POI мережі (при цьому враховуються голоси ТАК” та “НІ”).
2) Результат голосування вважається прийнятим, якщо 65% і більше з тих, хто проголосував скажуть “ЗА”.

3) Процес обговорення (не голосування) триватиме протягом 10 днів з 12:00 вечора CST 5 лютого до 12:00 вечора CST 15 лютого 2019 року

* Протягом перших 5 днів обговорення NEM Foundation зможе внести зміни до пропозиції на підставі відгуків ком’юніті.

* Протягом наступних 5 днів обговорення в пропозицію більше не буде вноситися ніяких змін, але обговорення може тривати.

4) Голосування буде йти протягом 5 днів, починаючи з 15 лютого, 12:00 CST. Ніяких змін до пропозиції не може бути зроблено.

5) Швидше за все, кошти будуть розподілені з таких розділів резервних фондів, як «Маркетинг», «Неопераційний маркетинг», або з одного з двох операційних фондів. Це буде вирішено і запропоновано спільноті до голосування.

6) Всі учасники спільноти можуть голосувати через NEM Wallet. Керівництво по голосуванню можна знайти тут.

Ключова інформація:

Якщо заявка на фінансування буде схвалена, NEM Foundation буде реорганізовано. Будуть створені нові департаменти, орієнтовані на створення продукту. Керівниками цих департаментів будуть технічний директор, директор з продукту, фінансовий директор, директор з розвитку бізнесу, головний операційний директор, директор з маркетингу та директор по доходах.

Кожен з керівників цих департаментів буде відповідальний на ключовими показниками ефективності та звітувати безпосередньо ком’юніті і Раді для забезпечення прозорості та підзвітності. Всі витрачені кошти будуть проходити через главу фінансового департаменту та дотримуватися послідовних стандартів бухгалтерського обліку.

NEM Foundation повинен продовжувати існувати як орієнтована на продукт, орієнтована на прибуток і орієнтована на спільноту організація, тому що:

1.NEM Foundation буде проводити ефективний маркетинг, розвиток конкурентоспроможного продукту та бізнес-партнерств, що буде ключовою потребою для запуску та комерціалізації Catapult , також є стратегія по просуванню Catapult за допомогою комплексної стратегії цифрового маркетингу та розвитку ключових стратегічних відносин, які були започатковано.

2.Новій керівній команді всього один місяць, і вона прагне працювати прозоро і підзвітно. Александра Тінсман, обраний президент, набрала найбільшу кількість голосів як при голосуванні з використанням POI, так і при голосуванні зареєстрованих членів фонду.

3. Ми додаємо потужний набір цілей для технічних функцій продукту, інструментів для розробників і програмістів, які допоможуть зробити платформу NEM кращої в галузі. Також для забезпечення економічної стабільності, буде призначено директора по дохода.

4. Ми пропонуємо бюджет зі швидкістю витрат, зниженою приблизно на 60% в порівнянні з попереднім рівнем. Це дозволить Фонду досягти амбітних результатів з відповідальним використанням резервів. Цей бюджет ще не підтверджено, і попереду ще багато кроків, перш ніж ми отримаємо фінансування, необхідне для цих планів.

5. Багато роздумів було висловлено під час розгляду невдач і успіхів Фонду 2018 року, а також при розумінні загальної картини того, як структуровані інші подібні успішні організації. Затвердження цього запиту на фінансування означає, що ми можемо використати його для забезпечення належного розподілу ресурсів.

Ми хочемо підкреслити, що NEM Foundation діє як окрема організація і є одним з багатьох учасників, що вносять вклад в екосистему платформи NEM. Тому NEM Foundation не є NEM. 
Платформа NEM залишається сильною і процвітаючою.

Ми хотіли б, щоб ком’юніті використовувало цей пост на форумі для обговорення пропозиції і надала зворотний зв’язок для Ради. 
Період голосування почнеться з 12:00 за CST 15 лютого до 12:00 за CST 20 лютого 2019.

Три речі, які ми очікуємо побачити в 2019 році, якщо фінансування буде схвалено:

1) Чекайте на більшу кількість підприємств, що використовують Catapult на комерційній основі.

2) Чекайте побачити більше транзакцій в приватних і публічному блокчейнах після запуску Catapult.

3) Чекайте більше сильного лідерства, надійного управління та більшого взаємодії з ком’юніті, партнерами і всім світом, оскільки ми сподіваємося на світле майбутнє.

Всі члени ком’юніті можуть голосувати через NEM Nano Wallet.

Посилання на минулі повідомлення від NEM Foundation

https://forum.nem.io/t/nem-foundation-message-to-the-community/

https://forum.nem.io/t/nem-foundation-update-a-response-to-questions-and-anticipated-questions/