Інструкція з голосування на виборах NEM FOUNDATION 2018

  1. Загальна інформація

Позачергові Загальні Збори NEM Foundation 2018 відбудуться 14 грудня 2018 року, в п’ятницю, о 8:00 по Всесвітньому Координованому часу (часовий пояс України UTC+2). Метою зборів буде обрання нового Виконавчого Комітету і нової Ради Фонду. Процедура голосування починається 10-го грудня і завершиться 14-го грудня, о 8:30 по Всесвітньому Координованому часу. Деталі голосування нижче:

З метою проведення виборів NEM Foundation організував Позачергові Загальні Збори (ПЗЗ), доступ до яких буде можливий за допомогою додатка ZOOM, посилання на який буде надано верифікованим членам фонду. Будь ласка, встановіть програму ZOOM заздалегідь за посиланням https://zoom.us/.

Примітка: Членам необов’язково перебувати на ПЗЗ для того, щоб їх голос був врахований. Самі збори є лише формальністю і присутність на ньому опціонально.

Що таке Рада NEM?

Рада NEM — група обраних осіб, належних збиратися для обговорення потреб NEM Foundation і платформи NEM. Це дозволить розвинути корпоративний дух, який дозволить NEM Foundation досягти консенсусу в питаннях, що впливають на стабільність і майбутнє NEM Foundation.

Посади і інформація про кандидатів

До складу Виконавчого комітету входять чотири члени: Президент, Віце-Президент, Почесний секретар і Почесний Скарбник. Також обирається шість членів Ради, якими стають кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів. Документи кандидатів на посади в Виконавчому Комітеті та Раді знаходяться тут. Повний перелік кандидатів знаходиться тут.

2. ГОЛОСУВАННЯ

Як проголосувати?

Голосування відбудеться на публічному блокчейні NEM з використанням NEM Wallet (нова версія NanoWallet, доступна для скачування за посиланням https://nem.io/downloads/)

КРОК 1: У виборах беруть участь всі верифіковані члени Фонду, які отримали електронний лист, що підтверджує їх членство. Також всі верифіковані члени повинні оновити свій Nanowallet до останньої версії (https://nem.io/downloads/)

ВАЖЛИВО! Це обов’язкова для голосування оновлення. Версія, необхідна для поновлення — 2.4.2 або пізніша. Nanowallet сумісний OSX, Windows і Linux.

Розпакуйте zip архів і запустіть файл “start.html”. Не використовуйте браузер Microsoft Edge, це може привести до пошкодження або видалення вашого гаманця. Ми рекомендуємо Google Chrome або Firefox.

Примітка: За посиланням ви знайдете відеоінструкцію з оновлення вашого гаманця.

Крок 2: На головній сторінці NEM Wallet, в лівому верхньому кутку виберіть пункт “Сервіси”. Натисніть на нього і у випадаючому меню виберіть пункт “Голосування”. Ви побачите пункт “Переглянути опитування”. Натисніть на нього.

Крок 3: Всім верифікованим членам Фонду буде доступно 6 голосувань, в яких їх аккаунт внесений до “білого списку”. Це:4

Poll # 1: 2018 NEM EGM President Voting Poll (Голосування за Президента)

Poll # 2: 2018 NEM EGM Vice President Voting Poll (Голосування за Віце-Президента)

Poll # 3: 2018 NEM EGM Secretary Voting Poll (Голосування за Секретаря)

Poll # 4: 2018 NEM EGM Treasurer Voting Poll (Голосування за Підскарбія)

Poll # 5: 2018 NEM EGM Council Voting Poll Part 1 (Голосування за членів Ради, частина 1)

Poll # 6: 2018 NEM EGM Council Voting Poll Part 2 (Голосування за членів Ради, частина 2)

Звертаємо вашу увагу на той факт, що з технічних причин голосування за членів Ради було розділене на дві частини. Обидва голосування є різноманітними і голоси будуть підраховані під час ПЗЗ.

Крок 4: Результати по всім шести голосуванням будуть підраховані тільки по закінченню процесу на підставі даних з блокчейну. Під час проведення ПЗЗ всі шість голосувань будуть перевірені. NEM оголосить про новообраних членів Виконавчого Комітету і членах Ради по закінченню перевірки.

3. Перевірка голосу

Як ви можете перевірити свій голос?

Результати голосування будуть публічними. Кожен голос буде верифіковано публічним блокчейном NEM.

4.Проблеми та їх рішення

У разі, якщо у вас виникли проблеми з використанням Nanowallet, повідомте про це службу підтримки в месенджері Telegram. https://t.me/nemhelpdesk.

Корисні посилання:

Початок роботи з Nanowallet

Як оновити Nanowallet

УВАГА: зробіть копію всіх файлів .wlt і / або приватних ключів перед оновленням

Nanowallet Documentation

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам: support@nem.help

5. FAQ

  1. Чи можна змінити свій вибір? Що трапиться, якщо хтось змінить свій вибір і чи можливо відправити другу транзакцію вручну? Відповідь: Тільки вакансії Радників мають функцію мультиваріантного. За радника можливо віддати голоси за кількох кандидатів, але відданий голос не може бути видалений. Для членів Виконавчого Комітету зробити зміни в голосуванні неможливо.
  2. Що трапиться, якщо хтось спробує використати для голосування стару версію гаманця, наприклад версію 2.3.2? Відповідь: Якщо ви будете використовувати стару версію, то списки для голосування будуть відображені, але при цьому тільки члени фонду з “білого списку” можуть голосувати. Якщо ви внесені до “білого списку” і використовуєте стару версію гаманця, то ваш гаманець невірно відобразить інформацію і вважатиме, що вас немає в списках і кнопка голосування буде неклікабельна.

3. Чи можна проголосувати за Президента в перший день, за Віце-Президента в другій і так далі? Відповідь: Так. Ви можете голосувати протягом відведеного для цього часу. Існує шість різних списків, тому ви можете проголосувати шість разів.