АННА

слем, мош та circle pit


Київський клуб Atlas гримів зсередини весь вечір 27-го червня. Ми нарешті оговтались від концерту АННА і готові поділитися враженнями.

Початок затягнувся (як часто трапляється): класична годинна затримка, потім розігрів (фото цих музикантів ми теж зробили), і, нарешті, після двох годин очікування гурт АННА з’явився на сцені. Здавалося, половина публіки заснула, чекаючи, інша половина — розбіглася. Проте, перший акорд спровокував справжнє божевілля.

Тонни якісної важкої музики висипались на публіку, в залі запанував хаос: слем, мош та circle pit, яких стіни клубу ще не бачили. Але на таких концертах все одно панує доволі дружня атмосфера, тому бійок не було.

Музиканти знов провели традиційну стіну смерті під улюблену композицію фанатів — «Карматреш» з однойменного альбому. Звучала й лірична акустична композиція, під час якої публіка встигла перевести дух.

Під кінець народ традиційно не хотів відпускати гурт, безліч разів кликав «на біс».

Синці по всьому тілі, понищені кросівки та випадково підбите око — ніщо, у порівнянні з емоціями та драйвом після концерту. До зустрічі на «ЗахідФест»!

Фото: Богдан Вовк, текст: Данило Топчій, спеціально для PLCB.
One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.