https://ins.world/
 Платформа INS— це гбальна децентралізована екосистема ,яка спрощує процес виконання заказів і дозволяє виробнику брати участь в ньому самостійно , а іменно виставляти свої продукти на продаж , проводити промо компанії ,здійснювати програми лояльності , получати відгуки від покупців ,дає можливість покупцям ,а не рітейлерам вибирати товар який вони хочуть , голосувати за нові продукти і розміщення товарів від інших виробників. INS напряму зв’язує виробників продовольчих товарів і покупців бакалейних товарів. Ця проста система має виробництво і має дуже багато переваг ,як для користувачів так і для виробників. Ви ,як користувач дістаєте дешеві товари , виробник продає свій товар напряму всім користувачам і получає зворотній зв’язок. Провідні компанії такі ,як Unilever, Unilever Food Solutions, Reckitt Benckiser, Valio, Mars і багато інших вже підтвердилисвою зацікавленість. INS порушує найбільший споживчий ринок в світі. Харчова промисловість — це є то ,що ніколи не закінчується ,країни продовжують витрачати багато ресурсів на продукти харчування , в результаті чого світовий об’єм ринку в 2020 році буде приблизно біля 8.5 трильйонів долларів.
INS Ecosystem Limited зареєстрована ,як компанія BVI («INS»), є офіційним лицем ,яке створює токени INS, платформу і технологію . Компанія є орієнтована на випуск криптографічного коду ,який дозволить працювати в екосистемі INS.
 INS Ecosystem — https://ins.world/ створено для того , щоб споживачі і поставники мали прямий доступ один до одного. Бакалея контролюється роздрібними торговцями ,що піднімає ціни виробників на 30–50%. Виробники повинні бути оптимізованими для роздрібної мережі поставок , але ніколи не для якості.

Проблеми і їх вирішення
Одним з найбільших споживчих ринків в світі , є ринок продуктів. Як очікується до 2020 року оберт коштів досягне до 8.5 трильйонівдолларів, а інтернет магазини з 98 мільярдів $ в 2015 році дойдуть до 290 мільярдів долларів до 2020 року. До 90% продуктового ринку знаходяться під контролем декількох роздрібних торговців , які зловживають впливом — безпідставно завишують ціни , подавляють малих торговців і надають неякісний товар. Рітейлери захопили дуже велику долю прибутку і мають великий вплив на виробників і покупців.

Виробники тратять великі гроші на маркетинг , що б залучати клієнтів в умовах сильної монополістичної конкуренції. Але 30 % маркетингових витрат пропадають і не знаходять своїх клієнтів.
Вот чому INS-краще вирішення даної проблеми. INS забезпечує пряму взаємодію між споживачем і виробником, тим самим обходить оптових і роздрібних торговців , просто кажучи виробники сможуть продавати свої товари свпоживачам напряму.

За допомогою блокчейну будуть значно зменшені додаткові витрати. Автоматизація складськог о обліку , оптимізації процесів ,все це допоможе з економити більшу кількість часу. Блокчейн робить ланцюг поставок більш ефективною і менше затратною . Екосистемні модулі будуть розгорнуті в найбільших містах світу , зі всією необхідною інфраструктурою для забезпечення його функціонування.

Головні цілі INS -
Розробка технології з відкритим похідним кодом , необхідним для запуску децентралізованої екосистеми і створення успішної моделі,яка дасьть стимул її учасникам , а також створення лідируючої позиції на ринку споживання.

Дорожня мапа
В дорожню карту INS входить розвиток технології , операційні інфраструктури, розстрочки , підписання угод і запуск маркетингових ініціатив.

Які переваги дає INS.
Для споживача:
- Необмежений вибір поставників. 
- Високоякісні продукти.
- Низька ціна на надані на платформі товари.
- Заохочення від виробників в вигляді знижок і інших бонусів.
- Можливість висказати свою думку на рахунок продукту.
- Вільний вибір брендів і товарів.
- Доступ до незалежних місцевих виробників.
- Захист даних за допомогою блокчейн.
- Економія часу.

Для виробника:
- Контроль над цінами і лістингом.
- Участь в справедливій чесній конкуренції.
- Можливість получити від кліжнтів прямий зворотній зв’язок.
- Можливість опублікувати свою продукцію зробивши її доступною для покупки.
- Залучення клієнтів за рахунок дисконтних програм.
- Зменшення витрат за рахунок відсутності посередників.
- Можливість створювати групу цілевих споживачів. 
- Можливість створювати індивідуальну маркетингову програму для просування своїх товарів.

Загальні :
- Використання токену INS для всіх транзакцій.
- Наявність чистої ,відкритої конкуренції стимулюючої виробників створювати більш якісні товари по більш низькій ціні.
- Відкриті смарт контракти.

Екосистема INS.
Екосистема буде построєна в відповідності з масштабним і децентралізованим підходом ,який забезпечує стабільність і стійкість в довготривалій перспективі.

Токен INS є єдиним засобом обміну в екосистемі , його цінність заключається в тому ,що з його допомогою можна получати бонуси , знижки і акції , а також він служить в якості одної звалют при покупці і продажі продуктів. По досягненню цілі , розпродаж продовжиться максимум ще 7 днів ,а при досягненні hardcap, розпродаж закінчиться одразу. Але токени INS не дають власникам права на получення дивідендів при розподілі доходів , а також право голосу. Користувачі зможуть оплачувати товари криптовалютою, безпечно і надійно. Якщо soft cap не буде досягнутий , то зібрані кошти будуть повернені учасникам.

- Загальна кількість токенів : 150,000,000.
- ICO стартує 27 листопада 2017 року.
- Варіанти оплати — ETH, BTC, LTC, DASH, USD
- Цільова мета — 150,000 ETH
- Softcap: 30,000 ETH
- Hardcap: 200,000 ETH
- 1 ETH = 300 INS
- Мінімальний внесок — 0.1 ETH

Додаток
Для всіх учасників екосистеми буде створений зручний і простий в використанні веб сайт ,а також мобільний додаток. В додатку споживач легко зможе вибрати виробника від місцевих фермерів до великих транснаціональних корпорацій,для цього користувачу вибрати продукт і зробити заказ в додатку. Також в нього є можливість брати участь в реферальних програмах і надавати виробнику зворотній зв’язок. Пропозиція продуктів на платформі буде формуватися виробниками. Кур’єри , найняті кур’єрською компанією або діючі в якості незалежних підрядчиків, буде виконувати інструкції , получені за допомогою додатку.

Додаток буде опубліковано з відкритим похідним кодом на github. Розробки програмного забезпечення для настройки ,відкритий похідний код (SDK) підручники і документація ,щоб зробити процес настройки додатків ,як можно простіше будуть опубліковані. Додаток надасть процессу виконання заказів гладкість і дозволить працівникам центру і кур’єрам кординувати одинз одним , виробникам з споживачами. Готовий додаток буде опубліковано в гугл плей на андроід. Веб інтерфейс для виробників буде працювати в веб браузері без потреби для встановлення. Сайт дозволить розробити і редактувати перелік продукції , встановлювати варіанти доставки і багато чого іншого.

Команда 
Команда має 4 літній досвід продуктової індустрії і завдяки цьому були створені міцні відносини з виробниками.
- Засновником компанії є Дмитро Жулин , він має обширний досвід в галузі венчурних інвестицій і приватного аукціонування. Його профіль це рітейл і електронна комерція . Раніше він працював в VTB Private Equity Rothschild і PwC. Закінчив лондонський університет получив диплом спеціаліста в сфері фінансів. На нього підпорядковані обов’язки SEO.
- Ще одним засновником є Петро Федорченков. Він має великий досвід в області роздрібної торгівлі і технологій. Серед попередніх місць праці — Goldman Sachs і IBM. Веде курс по роздрібній торговлі в Стокгольмській школі економіки в Ризі. Також має ступінь майстра ділового адміністрування Гарвардської школи бізнесу.
- Смарт контрактами і блокчейном займається Дмитро Хорватович — признаний експерт в області криптографії і безпеки. Конструктор Argon2 і Equihash.
- Майкл Шмідт — підприємець і інженер з багатим досвідом запуску нових технологічних продуктів. Технологічний Джорджії МС і і Гарвардської школі бізнесу МВА.
Кожен член команди є признаним експертом в своєму ділі.

Компанія підписала меморандуми з провідними виробниками:

Як стати учасником INS.
Для того щоб стати учасником екосистеми , користувач повинен створити свій обліковий запис на платформі INS.
Протягом реєстрації ,система створить профіль і гаманець. В гаманці будуть збережені всі дані в децентралізованій базі даних. Варто замітити ,що дані користувачів попередньо будуть оброблятися централізовано на INS платформі, для цього , щоб користувач мав можливість подати зворотній зв’язок. Пізніше дані будуть децентралізовані , для забезпечення конфіденційності . Всі розумні контракти обмежені в своїй можливості обробляти дані за границями блокчейну.
Звіт про стан заказу буде автоматично формувати в процесі виконання. Кожен учасник буде мати секретний ключ до свого рахунку ,він надійно зашифрований і зберігається в гаманці. Статуси відображаються в ланцюгу , ці дані доступні іншим учасникам.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися ,коли перейдете за посиланнями знизу:

Офіційний сайт: https://ins.world/

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2208591.0

White Paper : https://ins.world/INS-ICO-Whitepaper.pdf

Twitter : https://twitter.com/ins_ecosystem

Facebook : https://www.facebook.com/ins.ecosystem/

Telegram : https://t.me/ins_ecosystem

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.